Produkty
Led Obchod Osvětlení Pro Garáž
1. Silné osvětlení: 30 000 lumenů snadno osvětlí velké plochy.
2.Energetická-účinnost: Stmívatelná funkce 0–10 V podporuje úsporu energie.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů LED osvětlení pro garáže v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Funkce produktu
• Poskytuje 30 000 lumenů jasného osvětlení při 200 wattech, čímž snižuje náklady na elektřinu.
• Ideální pro velké prostory a vysoké stropy díky vysokému výkonu.
• Vyrobeno s vodotěsným hliníkovým krytem IP65 pro lepší účinnost chlazení.
• Snadná instalace pomocí standardních 110-120voltových třívodičových obvodů v USA.
Specifikace:
| Moc | 150w |
| Vstupní hmotnost | AC 85-265V |
| Teplota barev | 2700-6500K |
| PFC | >0.95 |
| CRI | >80 |
| Světelná účinnost | >120lm/W |
| Světelný tok | 24 000 LM |
| Úhel paprsku (čočka) | 60/90/120 stupňů |
| Hodnocení IP | IP65 |
| Pracovní doba | 50 000 hodin |
Více detailů obrázku



Aplikace
Perfektní osvětlení pro sklad/dílnu/stodolu/garáž.

Populární Tagy: led osvětlení pro garáž, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma











