Produkty
UFO High Bay Led Světla Pro Tělocvičnu
1. Silné osvětlení: 30 000 lumenů snadno osvětlí velké plochy.
2.Energeticky-úsporné: Stmívatelná funkce 0–10V podporuje úsporu energie.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů LED svítidel ufo pro posilovnu v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Funkce produktu
• Vodotěsné provedení IP65 pro odolnost.
• Za studena kovaný plášť z čistého hliníku pro přenos tepla a prodloužení životnosti součástí.
• 5000K denní světlo se 120° velkým úhlem paprsku pro maximální pokrytí.
• Vylepšená optická čočka pro rovnoměrný světelný výstup.
• Snadná instalace s bezplatným americkým hákem, 5 stop dlouhým napájecím kabelem a bezpečnostním lanem.
Specifikace:
| Moc | 100w 200w |
| Vstupní hmotnost | AC 85-265V |
| Teplota barev | 2700-6500K |
| PFC | >0.95 |
| CRI | >80 |
| Světelná účinnost | >120lm/W |
| Světelný tok | 24 000 LM |
| Úhel paprsku (čočka) | 60/90/120 stupňů |
| Hodnocení IP | IP65 |
| Pracovní doba | 50 000 hodin |
Více detailů obrázku



Aplikace
Perfektní osvětlení pro sklad/dílnu/stodolu/garáž.

Populární Tagy: ufo high bay led světla pro tělocvičnu, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma











