Produkty
Lifepo4 Bms 48v
1. Původní továrna Benwei. Tovární cena
2. 5 let dlouhá záruka
3. OEM/ODM je přijatelný
4. Žádný požadavek MOQ
5. Rychlá dodací lhůta
6. Pěkné množství s certifikací
7. ONLINE PLATBA
8. Vyrobeno z výkonného bateriového článku Lifepo4 značky Grade A
9. Volitelná vysokoproudá nabíječka
10. S pokročilým BMS (Battery Management System)
lifepo4 bms 48v

Proč si vybrat Benwei:
1. Původní továrna Benwei. Tovární cena
2. 5 let dlouhá záruka
3. OEM/ODM je přijatelný
4. Žádný požadavek MOQ
5. Rychlá dodací lhůta
6. Pěkné množství s certifikací
7. ONLINE PLATBA
8. Vyrobeno z výkonného bateriového článku Lifepo4 značky Grade A
9. Volitelná vysokoproudá nabíječka
10. S pokročilým BMS (Battery Management System)
Informace o produktu:
| název | Baterie 48V 50AHlifepo4 |
| Jmenovité napětí | 48v |
| Nominální kapacita | 50ah |
| Typ baterie | Články LFP nejvyšší třídy A 3,2 V 50 Ah |
| Modelka | DL-48V50AH |
| Dimenze | 521 * 238 * 218 mm nebo přizpůsobené |
| Konec nabíjecího napětí | 54.75V |
| Konec nabíjecího proudu | 200 mA |
| Konec vybíjecího napětí | 35V |
| Způsob nabíjení | CC/CV (konstantní proud/konstantní napětí) |
| Maximální nepřetržitý nabíjecí proud | 25A |
| Maximální trvalý vybíjecí proud | 100A |
| Maximální pulzní vybíjecí proud | 200A/10S |
| Čistá hmotnost | 25 kg |
| Materiál pouzdra | kovové pouzdro nebo plastové pouzdro |
| Záruka | 2 roky |
| BMS chránit | Přebití, Rovnováha, Nadměrné vybití, Nadproud, Zkrat atd |
| Typ terminálu | M8 nebo anderson nebo jiný šroub |
| Životní cyklus | 2000krát, 85% dod, 3000krát, 80% dod 5000krát, 65% dod, 8000krát, 40% dod |
| Teplota nabíjení | 0~45℃ |
| Teplota výtlaku | -20~60℃ |
| Skladovací teplota | -10~45℃ |
| Osvědčení | Certifikace CE, RoHS, MSDS a UN38.3 |
| Paralelní montáž | až 10 položek |
| Ochrana krytu | IP56 nebo IP65 |
Výhoda:
1. Bezúdržbový. Modulární design pro snadnou instalaci a rozšíření kapacity.
2. Dlouhá životnost cyklu.
2000 cyklů 85% DOD
5000 cyklů 65% DOD
8000 cyklů 40% DOD
3. Vestavěný inteligentní BMS s více ochrannými a komunikačními funkcemi.
4. Široký rozsah pracovních teplot a vysoká spolehlivost.
5. Více bateriových jednotek lze zapojit paralelně, což je vhodné pro aplikace s vysokou energií.
6. Kompatibilní s různými regulátory nabíjení a invertory.
7. Široce používané pro skladování solárních systémů mimo síť, zálohování telekomunikací, centrální datové centrum...atd.
Více obrázků:
lifepo4 bms 48v



Aplikace:
lifepo4 bms 48v

Balík:
lithium fosfátová baterie 48V

FAQ:
1.Může být vaše baterie zapojena sériově nebo paralelně?
A: ANO, můžete zapojit až čtyři tyto baterie do série&zesilovače; deset z nich paralelně.
2. Dá se bms vyjmout a vyměnit, pokud se rozbije? Lze pouzdro otevřít a nahradit tak špatný článek?
A: ANO, pouzdro lze otevřít a nahradit tak zesilovač BMS &; buňky
3. Jaká je cena dopravy?
Odpověď: Chcete-li získat přesné náklady na dopravu, sdělte nám požadované množství a dodací adresu.
4. Jaká je dodací lhůta? Jaké je vaše standardní balení? A: Obvykle dodání za 7-15 dní, ale může být změněno podle množství nebo jiných věcí.
A: 1 jednotka v KARTONU nebo 1 jednotka v DŘEVĚNÉM, 60ks/paleta
5. Jakou mám záruku na lifepo4 bms 48v?A: Záruka: 5 let, zajistíme opravu nebo výměnu se záruční dobou.
6. Máte Blue-tooth komunikaci s bateriemi? Odpověď: Ano, dejte nám prosím vědět, pokud požadujete Blue-tooth komunikaci s bateriemi. a VY můžete přejmenovat baterii v aplikaci.
7. Umožňuje aplikace zkontrolovat napětí každého článku? A: ANO, aplikace vám umožňuje kdykoli přečíst napětí každého článku.
8. Můžete upravit aplikaci tak, aby v ní nebyla žádná čínština? Odpověď: ANO,Jazyk systému je angličtina bez čínštiny.
9. Jaké jsou vaše platební podmínky?
Odpověď: Platební lhůta bude 30% T/T pro zálohu a zůstatek před odesláním
10. Pokud vaše lithiová baterie přejde do ochranného režimu, jak ji probudíte?
A: Použití lithiových nabíječek k probuzení baterie. Lithiová nabíječka automaticky probudí baterie.
11. Máte CE/ MSDS/ UN38.3 / certifikaci pro bezpečnou přepravu zboží?
A: ANO
12. Jste továrna?
Odpověď: ANO, naše továrna se nachází ve městě Shenzhen.
13. Mohu na něj vytisknout své LOGO?
Odpověď: ANO, LOGO/nálepka/OEM/ODM vítána
Populární Tagy: lifepo4 bms 48v, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma










