Produkty
Automaticky dobíjecí lithium-iontové baterie Lifepo4
Bez znečištění pro ochranu životního prostředí
100% autentická originální li-ion dobíjecí baterie
Zabudovaná ochrana proti výbuchu a ochrana obvodů
Dlouhá životnost více než 6000krát
Dobrá konzistence, nízké samovybíjení
Odeslat dotaz
Představení produktu

🔋Pozor:
1. Nevystavujte baterii, nevhazujte ji do ohně.
2. Nevkládejte baterii do nabíječky nebo zařízení s nesprávně připojenými svorkami.
3. Zabraňte zkratování baterie
4. Vyvarujte se nadměrných fyzických otřesů nebo vibrací.
5. Baterii nerozebírejte ani nedeformujte.
6. Neponořujte do vody.
7. Nepoužívejte baterii smíchanou s jinými bateriemi různých značek, typů nebo modelů.
8.Uchovávejte mimo dosah dětí.
Atributivní
| Dobíjecí | ANO |
| Maximální nabíjecí proud | 100A |
| Trvalý vybíjecí proud | 100A/200A (přizpůsobené) |
| Formát | 8S1P |
| Kryt | Plastický |
| Výstupní port | Pozitivní a negativní |
| Doba cyklu | 6000krát nebo více |
| Boby velikost | 522*240*218mm |
| Hmotnost | Cca. 36 kg |
| Jméno značky | BENWEI |
| Záruka | 3 roky |
🔋Vlastnosti a výhody
- Bez znečištění pro ochranu životního prostředí
- 100% autentická originální li-ion dobíjecí baterie
- Zabudovaná ochrana proti výbuchu a ochrana obvodů
- Dlouhá životnost více než 6000krát
- Dobrá konzistence, nízké samovybíjení
Obrázky Zobrazit







Populární Tagy: auto dobíjecí lithium-iontové baterie lifepo4, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Baterie 18650 12V 100ah
Další:
OEM baterie Lifepo4 12V
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-
Bezpečnostní osvětlení Vodotěsný světlometZobrazit více> -
Lithium -železo -fosfátová baterie 3,2 V.Zobrazit více> -
12V Lifepo4 baterie s hlubokým cyklemZobrazit více> -
Baterie Bms Lifepo4 12v 100ahZobrazit více> -
Baterie Lifepo4 12V 100ahZobrazit více> -
Hluboký cyklus 24V lithium-iontové baterieZobrazit více>









