Produkty
12W zapuštěné podsvícené LED panelové světlo
1. Ultra-tenký, módní design.
2. Přijměte jako zdroj světla LED diody SMD2835 s vysokým lumenem.
3. Kryt PC pro měkký, vyhovující světelný výstup.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů 12w zapuštěného podsvíceného LED panelu v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Vlastnosti
Snadná instalace.
Vysoký jas a dlouhá životnost LED čipů (50 000 hodin).
.Nízké náklady na údržbu a ochrana životního prostředí.
. Přímo vyměňte původní obyčejné zářivky.
·Ultra{0}}tenké a potažené pouzdro pro dlouhotrvající design.
Specifikace
| Moc | 12W |
| Velikost | 300*300*26MM 295*295*26MM |
| Instalace | Zapuštěné |
| PF | Větší nebo rovno 0,65 |
| Životnost | 50 000 hodin |
| Teplota barev | 3000K 4000K 6500K |
| Světelné efekty | 90-100lm/W |
| Index podání barev | >80 |
| Vstupní napětí | 220V-240V |
| Světelný tok | Větší nebo rovno 1200 LM |
| Provozní teplota | -20-50 stupňů |
|
Materiál lampy |
Hliník + železo + PS |
Další obrázky


Instalace
LED panel tenký

Aplikace
Ideální pro kanceláře, hotel, zasedací místnosti,
Hall Ways sklad, dílna a
Veškeré komerční nebo rezidenční místo.
Populární Tagy: 12w zapuštěné podsvícené LED panelové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma








