Produkty
Hliníkový čtvercový kulatý LED panel 60X60
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů hliníkového čtvercového kulatého led panelu 60x60 v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
vlastnost produktu:
1. Hliníkový čtvercový kulatý LED panel 60X60 má styl, který je současný i elegantní, takže je ideální pro vnesení atmosféry elegance do každé místnosti.
2. Tento panel LED je spolehlivou a nákladově{1}}efektivní možností osvětlení, protože je vyroben z-kvalitního hliníku, což zaručuje jeho odolnost a životnost.
3. Velikost tohoto panelu, který je 60 x 60 palců, poskytuje dostatek osvětlení, které je nejen brilantní, ale také má nízkou spotřebu energie, což přispívá k vytvoření dobře-atraktivního prostředí v jakémkoli prostoru.
Specifikace:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Hodnocení IP | IP44 |
| Vstupní napětí | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Světelná účinnost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moc | 18W/36W/40W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora stmívače | Triak stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| Materiál | Hliník + PMMA |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| Životnost | 50 000 hodin |
| Záruka | 5 let |
| Kryt rámu | Bílá a stříbrná |
| Certifikováno | TUV, CE, ROHS |
Detailní obrázky:





Používání:

O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: hliníkový čtvercový kulatý 60x60 led panel, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma











