Produkty
Podsvícené Stropní Světlo Pro Kancelář
1.Dostupný výkon: 40W
2. Teplota barev k dispozici: 5000 K
3.Dostupný světelný tok: 5000 lumenů
4. Úhel paprsku: 120 stupňů
5. Životnost: 50,000 hodin
6.Napětí: AC100-277V
Podsvícené Stropní Světlo Pro Kancelář

LED panelové světlo se skládá ze směsi LED diod, které rozdělují světlo rovnoměrně a plynule na velkou plochu a poskytují vám správné osvětlení, které potřebujete, na rozdíl od možností osvětlení, které obsahují pouze jednu žárovku. Jednou z primárních charakteristik stropních LED svítidel je rovnoměrný rozptyl světla. Toto 2x2 40W LED světlo má silný jas 5000 lumenů a může nahradit 140-wattový zářivkový panel. S těmito 40W 2X2 LED panely můžete ušetřit náklady na energii až o 75 procent. Tradiční fluorescenční stropní svítidla jsou určena k nahrazení panelovými svítidly LED. Vzhledem k jejich přizpůsobivosti a použití v mnoha komerčních a podnikových prostředích se někdy označují jako suterénní stropní svítidla. Oprávněně byste si mysleli, že LED podsvícené ploché svítidlo bude nepochybně cestou k lepší budoucnosti vzhledem ke všem těmto výhodám.
Popis výrobku
1.Dostupný výkon: 40W
2. Teplota barev k dispozici: 5000 K
3.Dostupný světelný tok: 5000 lumenů
4. Úhel paprsku: 120 stupňů
5. Životnost: 50,000 hodin
6.Napětí: AC100-277V
| Úhel paprsku: | Úhel paprsku 120 stupňů |
| Jas: | 5000 lumenů |
| certifikace: | Seznam UL, DLC |
| Teplota barev (Kelvin): | 5000 Kelvinů |
| Stmívatelné: | 0-10V Stmívatelné |
| Barva svítidla: | Bílý |
| IP hodnocení: | Stupeň krytí IP40 |
| Délka: | 23.74 |
| Rozložení světla: | 125lm/W |
| Nahrazuje: | 140W výměna |
| Napětí: | 100-277V |
| Příkon: | 40 Wattů |
Více informací




aplikace
Ploché LED svítidlo 5000K 40W AC100-277V Stmívatelné DLC, podsvícené stropní světlo pro kanceláře, zasedací místnosti, nemocnice, školy a maloobchody.

FAQ
1.Jak široký je držák při instalaci pomocí povrchové montáže? Potřebuji informaci o výšce od stropu.
Pro použití se sníženými stropy. Pro povrchovou montáž si však musíte zakoupit sadu pro povrchovou montáž.
2.drát v krabici je fialový a světle šedý. Kdo navštěvuje Černou a Bílou, aby se spojil?
Tmavě šedé a fialové vodiče se používají pro stmívání 0-10v, zatímco černé, bílé a zelené vodiče jsou označeny jako „L“, „N“ a „zemnící vodič“.
3. Mohu nahradit svá předchozí zařízení těmito? Předmětem žádosti by byl snížený strop suterénu.
Lze jej zabudovat, zavěsit nebo namontovat na povrch pomocí sady.
4.Jaká je hmotnost těchto světel?
6,60 lb(s)
5.Dodávají se s ním ovladače pro LED světla?
Ano, na panelu jsou již nainstalovány ovladače.
Populární Tagy: podsvícené stropní světlo pro kancelář, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma










