Produkty
RGBW LED panelové světlo 600*1200mm 60W
1. Ultra-tenký, módní design.
2. Přijměte jako zdroj světla LED SMD2835 s vysokým světelným tokem.
3. PC kryt pro měkký, vyhovující světelný výstup.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů rgbw led panelového světla 600 * 1200 mm 60w v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Vlastnosti
♦ Použití vysoce{0}}kvalitní SMD LED jako zdroje světla;
♦ Bez rtuti, bez UV nebo IR záření, bez EMI, zcela zelené a šetrné k životnímu prostředí;
♦ Okamžitý start, jemné světlo, žádné stíny, žádné blikání, ochrana očí-;
♦ Vysoká světelná účinnost, nízká spotřeba energie, efektivní úspora nákladů na energii;
♦ Vysoký účiník, zcela vyhovující požadavkům státní energetické sítě;
Specifikace
| Moc | 60W |
| Lumen výstup | 5400lm |
| Světelná účinnost | 90lm/w |
| Teplota barev (CCT) | RGB(W) |
| Index podání barev (CRI) | Ra>80 |
| Úhel paprsku θ/2 | 120 stupňů |
| Vstupní napětí | 220-240/100-240VAC |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Účiník | >0.9 |
| Čas zahájení | Menší nebo rovno 0,1 s |
| Efektivita řidiče | >85% |
| Celkové harmonické zkreslení | <15% |
| Stmívání | Ano |
| Materiál | Hliník + PMMA LGP |
| Stupeň ochrany | IP40 |
| Rozměry | 595*1195*10mm |
Další obrázky


Instalace
LED panel tenký

Aplikace
-Tančící hospody, osvětlení okenní galerie,
- Hotely, osvětlení nábytku.
Populární Tagy: rgbw led panelové světlo 600 * 1200 mm 60w, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
-
Teplá bílá LED panel 1200x600Zobrazit více> -
Tloušťka Tenký 3W~24W kulaté LED panelové světloZobrazit více> -
Čtvercové kulaté bílé LED panelové světlo 24 WZobrazit více> -
LED kulaté ploché panelové světloZobrazit více> -
Kulaté ploché LED světlaZobrazit více> -
Podsvícená LED panelová světla pro povrchovou montáž pro ...Zobrazit více>










