Produkty
Kruhová bílá stmívatelná panelová lampa
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů kruhové bílé stmívatelné panelové lampy v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Vlastnosti produktu:
1. Dotek rafinovanosti může být přidán do jakékoli oblasti přidáním kruhové bílé stmívatelné panelové lampy, která má styl, který je elegantní a současný.
2. Protože má funkci stmívání, toto světlo vám dává možnost změnit jas a vytvořit ideální atmosféru pro jakoukoli událost, pro kterou je určeno.
3. Kruhová bílá stmívatelná panelová lampa je energeticky-účinná lampa, která vydrží dlouhou dobu a poskytuje konzistentní světlo, které nebliká- a je šetrné k očím.
Specifikace:
| Moc | 3W/5W/7W/9W |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra nebo 95-98Ra |
| Podpora stmívače | Triak stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiál | Kryt hliník+PC |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| Kryt rámu | Bílý |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V NEBO 12V DC, 24V DC |
| Velikost výřezu | 68 mm až 280 mm |
| Vnější průměr | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detailní obrázky:





Používání:

Vylepšete estetiku svého interiéru tenkým designem a jemnou září kulatého LED panelového osvětlení, které vytvoří přívětivou a přívětivou atmosféru.
O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: kruhová bílá stmívatelná panelová lampa, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
-
15 Watt čtvercové LED stropní světloZobrazit více> -
2 x 4 stropní světlaZobrazit více> -
Stmívatelný integrovaný LED čtvercový plochý panelZobrazit více> -
Panelová svítidla LED světlíkůZobrazit více> -
Stropní LED světlo měnící barvuZobrazit více> -
Elegantní čtvercové svítidlo pro montáž-Zobrazit více>












