Produkty
Fluorescenční trubice s ohybem do U 600 mm
●Použijte Taiwan Epistar SMD2835 se zprávou LM80
●G13 nebo dva kolíky/otočené koncovky/R17D/FA8/jeden kolík/2G11/G5
● Napájení s jedním koncem nebo napájení s dvojitým koncem
●Běžná led trubice (odstraňte předřadník) nebo předřadník kompatibilní led trubice jako volitelné příslušenství.
●Přijměte izolovaný nebo neizolovaný ovladač, který je pro uživatele bezpečnější
Odeslat dotaz
Představení produktu
Zářivková trubice o průměru 600 mm ve tvaru UPopis výrobku
| Modelové číslo | U-ohyb 450mm led trubice |
| Délka | 600 mm |
| Watts | 15w 18w 20w |
| Životnost | 50 000 hodin |
| CRI | 80 |
| Účinnost lumenů | 160lm/w |
| Faktor síly | PF>0,95 |
| Teplota barvy | 2700k-6500k |
| Úhel paprsku | 30°60°90°120° |
| IP stupeň | IP65 |
| Pracovní teplota | -20-55℃ |
| Materiály | Hliník |
| Záruka | 5 let |







U-ohyb 600mm zářivka Aplikace


FAQ
Otázka: Jaká je záruka na naše lampy?
Odpověď: Na lampy máme 5letou záruku.
Otázka: Jaké je vaše obchodní pojištění?
A: 100% ochrana kvality produktu
100% ochrana produktu při včasné přepravě
100% ochrana platby pro vaši krytou částku
Populární Tagy: u-bend 600mm zářivka, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Další:
U-ohyb 450 mm LED trubice
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit









