Produkty

U-ohybová LED trubice 60 cm
●Použijte Taiwan Epistar SMD2835 se zprávou LM80
●G13 nebo dva kolíky/otočené koncovky/R17D/FA8/jeden kolík/2G11/G5
● Napájení s jedním koncem nebo napájení s dvojitým koncem
●Běžná led trubice (odstraňte předřadník) nebo předřadník kompatibilní led trubice jako volitelné příslušenství.
●Přijměte izolovaný nebo neizolovaný ovladač, který je pro uživatele bezpečnější
Odeslat dotaz
Představení produktu
LED trubicové svítidlo o délce 60 cm s obloukem do UPopis výrobku
| Modelové číslo | LED trubicové svítidlo o délce 60 cm s obloukem do U |
| Délka | 600 mm |
| Watts | 15w 18w 20w |
| Životnost | 50 000 hodin |
| CRI | 80 |
| Účinnost lumenů | 160lm/w |
| Faktor síly | PF>0,95 |
| Teplota barvy | 2700k-6500k |
| Úhel paprsku | 30°60°90°120° |
| IP stupeň | IP65 |
| Pracovní teplota | -20-55℃ |
| Materiály | Hliník |
| Záruka | 5 let |







U-ohyb led 60cm trubicové světlo Aplikace


FAQ
Otázka: Jaká je dodací lhůta?
Odpověď: Pro malý počet vzorků trvá 3-5 dní, pro hromadnou výrobu 1-2 týdny, množství objednávky je více než 2000 sad a konkrétní dodací lhůtu je třeba sdělit samostatně.
Q. Jaké je MOQ objednávky?
Odpověď: MOQ závisí na tom, který produkt potřebujete, běžné produkty vyžadujeme pouze MOQ 2PCS. PS: Pokud chcete vzorovou objednávku pro hodnocení kvality a průzkum trhu, rádi vám nabízíme a nevyžadujeme MOQ.
Populární Tagy: u-bend led 60cm trubkové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Ohybová LED trubice T8 18w
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit

