Produkty

Stropní LED světlo
● Vysoce kvalitní tlakově litý hliník
● Stínidlo lampy s vysokou propustností
● Silný odvod tepla
Odeslat dotaz
Představení produktu

Funkce:
● Vysoce kvalitní tlakově litý hliník
● Stínidlo lampy s vysokou propustností
● Silný odvod tepla
Specifikace:
| Jméno výrobku: | Stropní LED světlo |
| Napájení: | 5W / 7W / 12W / 18W / 24W |
| Napětí: | 150-220V |
| CRI (Ra>): | Větší nebo rovno 80/ Větší než nebo rovno 97 |
| Teplota barvy: | 3000K/4000K/6000K |
| Materiál těla lampy: | Hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Aplikace: | Hotel, strojírenství, supermarket, kancelář, rezidence atd |
Detail:





Výhoda
1,13 let zkušeností s výrobou LED komerčního osvětlení, výzkumem a vývojem a prodejem
2. Má kompletní podpůrný průmyslový řetězec pohonu, forem, vstřikování, tlakového lití, stříkání a montáže.
3.its produkty jsou vyváženy do Severní Ameriky, Evropy, Středního východu a jihovýchodní Asie.
4. Různé certifikační síly: CE CCC CB BIS ROHS patent ISO9001
Populární Tagy: stropní LED světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Nastavitelné LED COB svítidlo
Další:
Ultratenká dolů světla
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit

