Produkty

LED downlight z tlakově litého hliníku
Vynikající tlakově litý hliník, tvrdá textura a lepší rozptyl tepla
Snadná instalace a výměna tradiční lampy, bezúdržbová
Odeslat dotaz
Představení produktu

Popis výrobku
Špičkový a spolehlivý zdroj cob downlight
Vynikající tlakově litý hliník, tvrdá textura a lepší rozptyl tepla
Snadná instalace a výměna tradiční lampy, bezúdržbová
Zelená technologie, bezpečná a šetrná k životnímu prostředí
Dlouhá životnost tohoto LED svítidla je kolem 50 000 hodin
Konstrukce obvodu s konstantním proudem, široký rozsah napětí (100V~240V)
Žádné blikání, nízká spotřeba energie, rychlý start, žádné ultrafialové a infračervené paprsky
Specifikace
| Modelka | BW08K60C |
| Napájení | 20W / 30W / 40W / 60W |
| Úhel paprsku | 90 stupňů |
| AC vstup | 100-240V 50/60Hz nebo 220-240V 50/60Hz |
| Materiál | Hliník |
| Velikost | Φ190 * V70 mm |
| Vystříhnout | Φ155 – 175 mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K nebo přizpůsobené |
| LM/W | 90-110 lm/w |
| CRI | >80Ra , >90Ra |
Více informací

















Populární Tagy: tlakově lité hliníkové led downlight, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit

