Produkty
Stropní svítidlo
✔ OKAMŽITÉ ÚSPORY - Ušetřete více než 85 procent energie na elektřině osvětlení.
✔ VYSOKÁ KVALITA - Vyrobeno z leteckého hliníku a ABS plastu, umožňuje rychlý odvod tepla a přitom je lehký a pevný.
✔ DIMMABLE & CRI - LED Downlight má funkce hladkého stmívání s moderními LED stmívači. CRI95 plus poskytuje světlo v kvalitě blízké slunečnímu světlu pro věrné podání barev a konzistenci uvnitř vašeho domova, zobrazuje přirozené barvy živěji.
✔ ZÁRUKA KVALITY – životnost LED Downlight více než 50,000 hodin, záruka 5 let.
stropní svítidlo

Vlastnosti stropního svítidla:
| Teplota barev (CCT) | 4100K (neutrální bílá) |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 100 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Zdroj světla | VEDENÝ |
| Servis řešení osvětlení | Rozložení DIALux evo, rozvržení auto CAD |
| aplikace | Kuchyně |
| Styl designu | Moderní |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| Pracovní doba (hodiny) | 50000 |
| Vstupní napětí (V) | AC 220V (± 10 procent) |
| Světelný tok lampy (lm) | 100 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Materiál těla lampy | Hliník |
| Hodnocení IP | IP44 |
| Jméno značky | OEM/HOLUX |
| Instalovat styl | Downlights |
| Typ přepínače | Dotkněte se tlačítka Zapnout/Vypnout |
| Záruka (rok) | 5-Rok |
| Pracovní teplota (stupně) | -20 - 45 |
| Napájení | 6W/9W |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 80 |
| Teplota barev (CCT) | 3000-6500K |
| Lumen | 680/960/1800/2400lm |
| Řidič | Vestavěný |
| Faktor síly | 0.5/0.9 |
| Materiál | PC |
| Velikost otvoru | 92-244 mm |
| Osvědčení | EMC ce LVD RoHS |
Specifikace stropního svítidla:
| Napájení | VELIKOST | Kvalitní | Třída IP |
| 7w | Vnější:Φ90MM Otvor:Φ75MM | 5 let záruka Tlakově litý hliník PF>90 procent | IP21 / IP65 |
| 10w | Vnější:Φ105MM Otvor:Φ90MM | ||
| 12w | Vnější:Φ130MM Otvor:Φ110MM | ||
| 15W | Vnější:Φ165MM Otvor:Φ145MM | ||
| 20w | Vnější:Φ190MM Otvor:Φ170MM | ||
| 30w | Vnější:Φ220MM Otvor:Φ200MM |






Naše výhoda:
a). Výrobce, design a montáž forem v domě, konkurenceschopná cena.
b). 11 let zkušeností s prací s různými materiály OEM.
C). QC: 100% kontrola.
d). Potvrdit vzorek: před zahájením hromadné výroby zašleme předvýrobní vzorky zákazníkovi k potvrzení. Formu upravíme, dokud nebude zákazník spokojen.
E). Malá objednávka povolena.
F). Přísná kontrola kvality a vysoká kvalita.
G). Vysoce kvalifikovaný výrobní proces.
h). Široký sortiment OEM produktů.
FAQ:
Q1: Mohu mít vzorovou objednávku pro LED světlo?A1: Ano, vítáme vzorovou objednávku pro testování a kontrolu kvality. Jeden vzorek nebo smíšené vzorky jsou přijatelné.
Čas doručení :
1-2 dní z Německa
7-10 dní z Číny
Q2: Jaká je dodací lhůta hromadné objednávky?
A2:Inventář v Německu- 1-3dní dodání z Německa do všech evropských zemí.
Sklad v Číně - 1 týden dodání z továrny
OEM z Číny - 3-5 týdnů pro hromadnou výrobu různých produktů.
Q3: Jak zaplatit za vzorek a hromadnou objednávku?
A3: Souring z Německa: SEPA kredit v EUR pro Holux GmbH (obchodní faktura od Holux GmbH)Souring z Číny: T/T, L/C, Paypal, obchodní záruka na Alibaba v USD/EURO
Populární Tagy: stropní podhled, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma








