Produkty

Mini Dot Light Fitting
1. stropní svítidla do obývacího pokoje s vysokým CRI 85ra,CRI 95Ra.
2. Vysoký jas a nízký útlum LED světelný zdroj, vysoce kvalitní hliníkový rám pro odvod tepla.
3. Stmívatelné je k dispozici.
4. Nejlepší kvalita 5 let záruka, životnost více než 50 000 hodin.
Odeslat dotaz
Představení produktu
Mini Dot Light Fitting

Funkce:
| Napájení | 1W |
| Světelný zdroj LED | LED SMD |
| Pracovní teplota | -20 stupně – plus 45 stupňů |
| Úhel paprsku | Dokonce i lehký výkon |
| Teplota barvy | 3000K/2700K |
| Bytová struktura | Pevný |
| CRI | >85 |
| Hodnocení IP | IP20 |
| OEM a ODM | Ano |
| Pracovní životnost | >50,000 hod |
| Osvědčení | CE EMC LVD RoHS SAA CB CCC |
| Dokončovací barva | Textura Bílá / Černá / Kartáčová ocel / Kartáč hliník |
| Tvar | Kolo |
| Materiál | Hliníková slitina plus PC |
| Konstantní napětí | 350 mA nebo nízkonapěťový vstup |
| Velikost | 26*26*19mm |
| Vystříhnout | 24 mm |
| Výška zapuštění | 20 mm |
| aplikace | Rezidenční, projekt, hotel, vitrína. |
Specifikace:
| Napájení | VELIKOST | Kvalitní | MNOŽSTVÍ |
| 7w | Vnější:Φ90MM Otvor:Φ75MM | 5 let záruka Tlakově litý hliník PF>90 procent | 50 jednotek/CTN |
| 10w | Vnější:Φ105MM Otvor:Φ90MM | ||
| 12w | Vnější:Φ130MM Otvor:Φ110MM | ||
| 15W | Vnější:Φ165MM Otvor:Φ145MM | ||
| 20w | Vnější:Φ190MM Otvor:Φ170MM | ||
| 30w | Vnější:Φ220MM Otvor:Φ200MM |
Kontrast barevné teploty:

Aplikace pro Mini Dot Light Fitting:

Instalace pro Mini Dot Light Fitting:

Certifikáty
Pro svítidla do ložnice

FAQ:
Q1. Kdy mohu získat nabídku?Obvykle citujeme do 8 ~ 12 hodin po obdržení dotazu. Pokud máte naléhavý projekt, laskavě nám zavolejte nebo nám dejte vědět e-mailem, pak vám odpovíme přednostně.
Q2. Jak mohu získat vzorek pro kontrolu kvality?
Poté, co cena obdrží vaše potvrzení, budeme účtovat náklady na vzorek. Všechny náklady na vzorek mohou být vráceny po potvrzení objednávky, pokud množství může překročit naše MOQ.
Q3. Můžete poskytnout službu OEM nebo ODM?
Ano, poskytujeme služby OEM a ODM, můžeme pro vás exkluzivní trh podle další diskuse.
Q4. Jaká je dodací lhůta pro sériovou výrobu?
Naše obecná dodací lhůta pro výrobu je přibližně 22-28 dní pro opakovanou objednávku, první objednávka bude 35–40 dní.Q5. Jaké jsou dodací podmínky?
Přijímáme EXW, FOB, CIF atd. Můžete si vybrat jeden z nejpohodlnějších a cenově nejefektivnějších pro vás.Populární Tagy: mini bodové svítidlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Kulaté čtvercové zapuštěné svítidlo
Další:
Cool White Downlights
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit

