Produkty
Čtvercové stmívatelné vestavné LED svítidlo
1. Vyrobeno tak, aby se vešlo do stropního výřezu o rozměrech 6,1 x 6,1 palce.
2. Úhel paprsku 120 stupňů nabízí dostatečné pokrytí osvětlením.
Střídavé napětí 3,120 V a spotřeba elektřiny 12 wattů
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů čtvercových stmívatelných zapuštěných LED downlightů v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Vlastnosti
• Pružinové spoje z nerezové oceli s vysokou{0}}hustotou se používají pro dlouhou životnost čtvercových zapuštěných LED panelů.
• Konstantní proud je poskytován prostřednictvím inteligentního{0}}ovladače konstantního proudu IC.
• Ochrana řídicího obvodu Smart IC pro osvětlení, přepěťovou ochranu, přetížení, nadproud, přepětí, otevřený obvod, zkrat, přetížení a -rušení.
Popis produktu
| Napětí | 120V AC |
| Příkon | 12W |
| Teplota barev | 4000 K (přírodně bílá) |
| Lumeny | 900 lumenů |
| Úhel paprsku | 120stupeň |
| Index vykreslování | CRI>80 |
| Barva oříznutí | Bílý |
| IP hodnoceno | IP20 (vhodné pro vlhká místa) |
| Stmívatelné | Ano |
| Ovladač v ceně | Ano |
Další podrobnosti



Aplikace:
Skvělé pro jakoukoli stropní aplikaci.

Populární Tagy: čtvercové stmívatelné zapuštěné led downlight, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
-
Solární Nahoru A Dolů SvětlaZobrazit více> -
Stropní svítidla s nízkým profilemZobrazit více> -
Ultra tenké svítidloZobrazit více> -
Zapuštěná nastavitelná LED stropní svítidlaZobrazit více> -
Zapuštěné LED stropní svítidlo může bodové světloZobrazit více> -
LED vestavné svítidlo může svítit stmívatelné 13WZobrazit více>










