Produkty
0-10V stmívatelné padací stropní svítidlo
1. Úspora energie 70-90 procent oproti tradičním žárovkám.
2. Dlouhá životnost, která přesahuje 50,000 hodin.
3. Efektivní světlovodná deska zajišťuje rovnoměrné osvětlení roviny.
4. Vzhled vypadá umělecky, distingovaný a elegantní, šetrný k životnímu prostředí,
5. Snadná instalace, může dodávat nejen světlo, ale také příjemný pocit.
6. Vstup 85-265V AC, izolovaný ovladač konstantního proudu.
Odeslat dotaz
Představení produktu

BENWEI LED podsvícené panely se dodávají v široké škále velikostí, včetně 1x4 LED panelu, 2x2 LED panelu a 2x4 LED panelu. K dispozici je také all-in-one řešení s volitelným 3 watty a volitelné volitelné teploty se třemi barvami. Před instalací svítidla si můžete upravit jas a světelný výkon LED stropního panelu výběrem vhodného výkonu, který reguluje lumen svítidla. Pomocí funkce 3 Color Adjustable můžete změnit barevnou teplotu jednoho zařízení najednou buď na 5000 K denní světlo, 4000 K studená bílá nebo 3500 K neutrální bílá.
Atribut
| Velikost | 1x4 FT |
| Příkon | 40W |
| Lumeny | 4 400 lumenů |
| Teplota barvy | 5000K |
| Stmívatelné | 0-10% 7dV komerční stmívač |
| Napětí | 120-277V |
| IP hodnoceno | Voděodolný |
| Hodnocení IC | ✓ |
| aplikace | Drop In Stropní Panel / T Bar Grid |
Obrázky Zobrazit













Populární Tagy: 0-10v stmívatelné padací stropní svítidlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Podsvícené světlo 50W 6500 lumenů
Další:
2x2 FT LED ploché svítidlo
Odeslat dotaz










