Produkty

24W čtvercové stropní LED svítidlo s denním světlem
Tento LED panel 30x30 přisazené čtvercové osvětlení 24W je osazeno 120 čipy SMD2835.
Odeslat dotaz
Představení produktu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů 24w čtvercových LED splachovacích stropních svítidel v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Funkce produktu
1. Panelové svítidlo je vyrobeno z tlakově litého hliníku s práškovou bílou povrchovou úpravou.
2. Spotřeba energie až 80 % a snížení účtu za elektřinu.
| Výška | 38 mm |
|---|---|
| Šířka/prům | 300 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Typ | Stropní světlo |
| Formát | Flush Light |
| Technologie | LED |
| Hodnocení IP | IP20 |
| Maximální příkon | 24W |
| Ekvivalent | 240W |
| Napětí | 85 - 265v |
Další podrobnosti



Oblasti použití
Populární Tagy: 24w čtvercové denní světlo led splachovací stropní světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-
LED panelové světlo 12 voltůZobrazit více> -
Rgb LED panel světlo 600x600Zobrazit více> -
2 x 4 LED stropní světlaZobrazit více> -
Vysoce kvalitní 3 panelové LED garážové světloZobrazit více> -
15W čtvercové LED stropní svítidlo na prodejZobrazit více> -
LED panelové svítidlo přisazené čtvercové 18WZobrazit více>







