Produkty
98 Ra čtvercové panelové světlo
Selhání slabého světla
Vysoký jas
Hladké stmívání – 0-10stmívání V
UGR<19
Bez blikání a bez bzučení
Odolný proti komárům a prachu
Nízká spotřeba energie
Odeslat dotaz
Představení produktu

Připojte více panelů do mesh sítě ZigBee a seskupte je pomocí dálkového ovládání
Senzory pohybu a denního světla pro automatické zapnutí/vypnutí/stmívání
Typ snímače denního světla: konstantní osvětlení/prah
Úspora energie až 80 procent, vysoká energetická účinnost
Snadné nastavení pro elektrikáře, nejsou potřeba žádné technické znalosti
Nízké nároky na údržbu pro bezproblémový provoz
CCT: 4000K/5000K/6500K
Atribut
| Typ LED | BENWEI |
| Napájení | 35W |
| Teplota barvy | 4000K/5000K /6500K |
| Světelná účinnost | 120lm/W |
| Efektivita řidiče | 0.87 |
| Třída ochrany IEC | IP44 |
| Osvědčení | CE, CB% 2c ERP% 2c RoHS |
| Přepěťová ochrana | 4KV |
| Stmívatelné | ANO |
| UGR | <19 |
| Faktor síly | >0.95 |
| Náběhový proud | <20A |
| CRI | >98 |
| Záruka | 5 let |
Obrázky Zobrazit













Populární Tagy: 98 ra čtvercové panelové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Stropní svítidla do třídy
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










