Produkty
Stropní světlo pokrývá učebnu
1. PMMA LGP, tloušťka 3 mm, nikdy nezežloutne.
2. Vysoký jas 2835smd, přes 120lm/W.
3. UGR<19 Diffuser, low glare design.
Odeslat dotaz
Představení produktu

Popis výrobku
1. PMMA LGP, tloušťka 3 mm, nikdy nezežloutne.
2. Vysoký jas 2835smd, přes 120lm/W.
3. UGR<19 Diffuser, low glare design.
| Napájení | 12W |
| Velikost světla (mm) | 100*600*26 |
| Materiál | Hliník plus PC plus železo |
| LED čip | SMD |
| Vstupní napětí | 100V~240V |
| Světelný úhel | 120 stupňů |
| CCT | 3000K-6500K |
| CRI | RA Větší nebo rovno 95 |
| Životnost | 50 000 hodin |
| Osvědčení | CE |
| Záruka | 5 let |
| aplikace | Hotel, kancelář, hlediště, obývací pokoj, veranda, interiér atd. |
Více informací





Oblasti použití

--Rychlé doručení--
3 pracovní dny pro standardní vzorovou objednávku.
15 pracovních dnů pro hromadnou objednávku.
3 pracovní dny pro přizpůsobené produkty CAD výkres,
7 pracovních dnů pro prototypy.
Harmonogram historie produktu.
Zaměřujeme se na komerční a průmyslové osvětlení, jako je LED Triproof Tubular Light, UGR LED Panel Light, LED
Batten Light LED Lineární Highbay Light atd.
Populární Tagy: stropní světlo pokrývá učebnu, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
Nejlepší osvětlení pro třídy
Další:
Učebna S Led Světly
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










