Produkty
RGB LED panelové světlo 620*620mm 36W
1. Ultratenký design: 11 mm
2. Vysoký jas: LED 5050
3. Nejstabilnější LED ovladač: To je klíčový prvek LED panelu a Meanwell ovladač může být volitelný
4. Stmívatelné: RGB lze ovládat v čase a rychlosti
Odeslat dotaz
Představení produktu

Popis výrobku
• Vynikající materiály z hliníkové slitiny. Stylový hliníkový rám ve věčné barvě s pokročilou eloxovanou a oxidační úpravou. Díky pokročilému designu je stropní osvětlení elegantnější.
• Různé velikosti LED světelného panelu pro vaše možnosti. Rozmanitost tvaru (čtverec, obdélník)
• Snadná instalace. Ideální pro zabudování do systémových stropů, kanceláří a lze jej použít jako závěsné svítidlo.
| Napájení | 36W |
| Lumen výstup | 2880lm |
| Světelná účinnost | 80lm/w |
| Teplota barev (CCT) | RGB(W) |
| Index podání barev (CRI) | Ra>80 |
| Úhel paprsku θ/2 | 120 stupňů |
| Vstupní napětí | 220-240/100-240VAC |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Faktor síly | >0.9 |
| Doba spuštění | Menší nebo rovno 0,1 s |
| Efektivita řidiče | >85% |
| Celkové harmonické zkreslení | <15% |
| Stmívání | Ano |
| Materiál | Hliník + PMMA LGP |
| Stupeň ochrany | IP40 |
| Rozměry | 620*620*10mm |
| Vzhled | Bílá/Stříbrná |
| Instalace | Zapuštěné/závěsné/přisazené |
Více informací




Oblasti použití

Populární Tagy: rgb led panelové světlo 620*620mm 36w, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit










