Produkty

Ultra tenké podsvícené světlo
1. Úspora energie 70-90 procent oproti tradičním žárovkám.
2. Dlouhá životnost, která přesahuje 50,000 hodin.
3. Efektivní světlovodná deska zajišťuje rovnoměrné osvětlení roviny.
4. Vzhled vypadá umělecky, distingovaný a elegantní, šetrný k životnímu prostředí,
5. Snadná instalace, může dodávat nejen světlo, ale také příjemný pocit.
6. Vstup 85-265V AC, izolovaný ovladač konstantního proudu.
Odeslat dotaz
Představení produktu

Panelové osvětlení (Square Back Lit) poskytuje výrazný kompaktní design, který kombinuje výkon s energetickou účinností. Je to ideální svítidlo pro rezidenční, komerční a maloobchodní aplikace, protože má silný světelný výkon. U nových i modernizovaných projektů je instalace jednoduchá díky kompaktnímu designu.
Atribut
| Zdroj světla : | SMD LED |
| Vstupní napětí : | AC90-300V |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Faktor síly : | PF>0.95 |
| CRI: | >80 |
| IP hodnocení: | IP65 |
| Značka čipu: | Epistar |
| Nastavitelné: | Ano |
| Teplota barev. (CCT): | 2700K, 6500K |
| Životnost : | 35 000 hodin |
| Úhel paprsku : | 110 stupňů |
| Možnost stmívání: | Ano |
| Externí ovladač: | Ne |
| Typ instalace: | Zapuštěná / povrchová montáž |
| Tloušťka stropu: | 3-20 mm |
| Bydlení: | Polykarbonát |
Obrázky Zobrazit













Populární Tagy: ultra tenké podsvícené světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit

