Produkty
Dočasné pracovní světlo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů dočasného pracovního světla v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Funkce:
- Vysoce brilantní LED žárovky používané v dočasném pracovním osvětlení umožňují poskytovat maximální úroveň světla v jakémkoli pracovním prostředí.
- Chcete-li lampu spustit bez použití rukou, stačí ji umístit přesně tam, kde ji chcete mít, vzhledem k její magnetické základně a nastavitelnému háčku.
- Tato pracovní lampa je ideální pro použití uvnitř i venku, protože má dlouhou-konstrukci, která je odolná vůči povětrnostním vlivům-, a proto zajišťuje spolehlivost a jednoduchost použití z jakéhokoli hlediska.
Specifikace:
| Moc | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Světelná účinnost | >110 lm/w |
| Světelný zdroj | SMD 2835, Epistar |
| Provozní teplota | -40-45 stupňů |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Vodotěsný |
| Stupeň IK | 07 |
| Životnost | 50 000 HODIN |
| Vstupní napětí | 85-265V AC |
| Potápěč | Vnitřní napájecí zdroj |
| Stmívání | ŽÁDNÝ |
| Paprskový anděl | 360 stupňů |
| PF | >0.95 |
| Záruka | 5 let |
Detailní obrázky:



Používání:

O nás:


Balení a dodání:

Populární Tagy: dočasné pracovní světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
-
Energeticky úsporná řešení osvětlení skladůZobrazit více> -
Baterie Lifepo4 Baterie Lifepo4 12 V 120ahZobrazit více> -
Přenosná stavební světla průmyslové třídyZobrazit více> -
Přenosné závěsné stavební pracovní světloZobrazit více> -
Vodotěsné přenosné LED pracovní světloZobrazit více> -
Osvětlení staveništěZobrazit více>












