Produkty
Nevýbušné LED záplavové světlo pro čerpací stanici
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů žárovek odolných proti výbuchu pro čerpací stanice v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Funkce:
1. Nevýbušné LED záplavové světlo pro čerpací stanice vyvinuté naší společností má nabízet osvětlení, které je spolehlivé a účinné v potenciálně nebezpečných oblastech.
2. Toto záplavové světlo LED je vyrobeno tak, aby přežilo drsné podmínky a zajišťuje, že bude i nadále bezchybně fungovat po dlouhou dobu díky své pevné a-konstrukci s dlouhou životností.
3. Naše LED světlomet, který má schopnost šetřit energii a poskytuje vysoký jas, pomůže zlepšit bezpečnost a viditelnost jakékoli čerpací stanice.
Specifikace:
| Teplota barev (CCT) | 2700k-6500k |
| Vstupní napětí (V) | AC100-305V |
| Stmívač | Žádný |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Hodnocení IP | IP 66 |
| Pracovní doba (hodina) | 50000 |
| Název produktu | Výbuch |
| Moc | 100W-300W |
| Barva | Žlutý rám |
| Světelný výkon (I/W) | 120 lm/w |
Detailní obrázky:



používání:

O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: LED záplavové světlo odolné proti výbuchu pro čerpací stanici, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
-
100W světlo odolné proti výbuchu-Zobrazit více> -
Vodotěsné světlo LED EX odolné proti výbuchuZobrazit více> -
Nevýbušné světlo pro chemicky nebezpečné oblastiZobrazit více> -
Skutečně bezpečné světloZobrazit více> -
Žluté světlo odolné proti průmyslovému výbuchu-Zobrazit více> -
Nevýbušná-lampa 400w Flood LightZobrazit více>












