Produkty

100W LED venkovní záplavové světlo
1. ADC12 tlakově litý hliník.
2. Vysoce účinný odrazový pohár.
3. Vysoká propustnost, vysoká pevnost tvrzeného skla.
4. Vodotěsný ovladač MEANWELL.
| 100W LED venkovní světlo |

Funkce
1. ADC12 tlakově litý hliník.
2. Vysoce účinný odrazový pohár.
3. Vysoká propustnost, vysoká pevnost tvrzeného skla.
4. Vodotěsný ovladač MEANWELL.
5.Světelná účinnost je 150 lm/W.
6. Vodotěsný IP65.
7. Vstupní napětí je: 100-265V AC
8. Záruka: 5 let
Specifikace
| Modelka | HF-FL200W |
| Napájení | 200Watt |
| Vstupní napětí | 100~277V/50-60Hz |
| Světelný | 18 000 lm |
| Hodnocení IP | IP65 |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| Index vykreslení barev | Ra > 80 |
| Teplota prostředí | -30/ plus 50 stupňů |
| Velikost produktu | 360*470*60 mm |
| Osvědčení | CE RoHS SAA |
| Instalovat styl | na stěnu, na povrch |
Instalace

Aplikace

Certifikáty

FAQ
Jakýkoli dotaz nebo chcete poslat dotaz!
Otázka: Jaká je dodací lhůta pro hromadnou výrobu LED světlometu?
Přibližně 7-15 pracovních dnů, závisí na množství objednávky a položce produktů.
Otázka: Jaké jsou vaše dodací podmínky pro LED žárovky?
Odpověď: Přijímáme EXW, FOB, CFR, CIF, DDP, DDU atd. Můžete si vybrat ten, který je pro vás nejpohodlnější nebo nákladově nejefektivnější.
Otázka: Jaký je způsob platby?
Odpověď: TT, Western Union, Paypal, pojištění alibaba, přijímáme také 30% zálohu a 70% zbytek, když jsou produkty připraveny k odeslání.
Otázka: Jak daleko je vaše továrna od letiště a vlakového nádraží?
A: Z letiště asi 40 minut autem a z vlakového nádraží asi 20 minut.
Můžeme vás vyzvednout.
Populární Tagy: 100 wattové led venkovní záplavové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma

