Produkty
Komerční LED světlomety
1. Úspora energie až 90 procent ve srovnání s světlomety s halogenovými žárovkami.
2. Úspora energie až 45 procent ve srovnání se svítidly, která používají konvenční výbojky.
3.Světlé, robustní a odolné.
Komerční LED světlomety

Halogenové světlomety měly být nahrazeny světlometem LED Series Stellar Driverless LED. Celá lampa má velmi vysokou úroveň výkonu a nákladů díky své malé konstrukci a skvělé účinnosti LED. Celá lampa má krytí IP66 a stupeň IK08 pro odolnost proti nárazům díky kovovému krytu a tvrzenému sklu. Může být použit pro vnitřní i venkovní aplikace v garážích, veřejných prostranstvích, fasádách budov, stavebních zónách a billboardech. V porovnání s úsporou energie s halogenovým světlometem se ušetří až 90 procent. Svítidlo se velmi snadno instaluje pomocí flexibilního montážního držáku.
Popis výrobku
1. Úspora energie až 90 procent ve srovnání s světlomety s halogenovými žárovkami.
2. Úspora energie až 45 procent ve srovnání se svítidly, která používají konvenční výbojky.
3.Světlé, robustní a odolné.
| Teplota barev | 4000 K |
| Úhel vyzařování světla | 110 stupňů |
| Jmenovité napětí | 240 V/AC |
| Watty | 10w,20w,30w,50w |
| Typ lampy |
VEDENÝ |
| Min. index podání barev (CRI) | 80 |
| Min. teplotní odolnost | -20 stupeň |
| Max. teplotní odolnost | 50 stupňů |
| Materiál | Hliník |
| Třída ochrany IP | IP 66 |
| Min./max. jmenovité napětí | 220 / 240 V/AC |
Více detailů obrázku

Pokročilý design chladiče. Vědecký design odolný hliníkový chladič, perfektní odvod tepla, dlouhá životnost.
Speciální provedení žeber chladiče. Pomáhá odvádět více tepla pryč.

aplikace

Populární Tagy: komerční led světlomety, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma










