Produkty
Exteriérové led osvětlení stadionu 100W
1.Silná odolnost proti korozi rychlý odvod tepla odolný proti dešti a vodotěsný.
2. Dobrá odolnost proti tlaku, odolnost proti výbuchu- a rozbití, bezpečnější použití.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů venkovních stadionových led světlometů 100w v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
-
Představení produktu

- Vlastnosti:
1.Silná odolnost proti korozi rychlý odvod tepla odolný proti dešti a vodotěsný.
2. Dobrá odolnost proti tlaku, odolnost proti výbuchu- a rozbití, bezpečnější použití.
- Specifikace
| Moc | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Vstupní napětí (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Teplota barev (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Světelný výkon (LM/W) | 160lm/W |
| Index podání barev (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Úhel paprsku | 180 stupňů |
| Vodotěsný | IP66 Vodotěsný |
| Materiál | ADC12 tlakově litý-hliník |
| Řidič | Normální řidič nebo řidič MEANWELL |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| Záruka | 5 let |
| LED čip | LED čip Epistar 2835, čip Philips 3030 LED |
| Funkce | bez blikání |
-
DetailníImages:



- Používání:


- O nás:


Balení a doručení:

- FAQ
Otázka: Můžete udělat ODM, OEM službu?
Odpověď: Ano, vítáme objednávky ODM, OEM.
Otázka: Jaká je vaše dodací lhůta?
Odpověď: Normálně vzorky po dobu 1-3 dnů; Malé množství může být doručeno za týden, velké množství obvykle asi 30 pracovních dnů.
Otázka: Mohu získat nějaké vzorky pro testování a kontrolu před zadáním objednávky?
Odpověď: Ano, vřele umístíte vzorky ke kontrole kvality.
Otázka: Kolik let záruka na vaše produkty?
Odpověď: Můžeme nabídnout záruku 3 ~ 5 let. Různé lampy by měly různou záruku.
Otázka: Jak mohu zaplatit objednávku?
Odpověď: Normálně platíte v Alibaba, je k dispozici T / T z banky, k dispozici je také LC pro hromadnou objednávku.
Otázka: Jaké jsou dodací podmínky?
A: EXW, FOB, CIF atd. jsou k dispozici. Můžete si vybrat jeden z nejpohodlnějších a nejefektivnějších způsobů.
Populární Tagy: venkovní stadion led reflektory 100w, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
-
Nouzové solární LED Flood LightZobrazit více> -
Bezdrátová záplavová světla s pohybovými detektoryZobrazit více> -
Zahradní bezpečnostní povodňové světloZobrazit více> -
LED Flood Light ChallengerZobrazit více> -
200W LED reflektorZobrazit více> -
IP65 Vodotěsná venkovní LED lampa LED Flood LightZobrazit více>











