Produkty
LED Flood Light Industrial
1.Dlouhá životnost — snižuje náklady na údržbu.
2.Časté zapínání a vypínání nemá negativní vliv na lampy.
3. S ventilem pro vyrovnávání tlaku.
4..Hliníkové pouzdro, přední sklo z tvrzeného skla.
Průmyslové LED osvětlení

Vysoce výkonné LED světlomety jsou velmi výkonná světla, která osvětlují širokou oblast. Tato velmi jasná světla se používají v nastaveních komerčního osvětlení a mají vysoký počet lumenů. Vysoce výkonné LED světlomety tedy poskytují značné množství světla. Pamatujte, že příkon a počet lumenů nejsou stejné. Jas světla se měří v lumenech, ale spotřeba energie světelného zdroje se měří ve wattech.
Popis výrobku
1.Dlouhá životnost — snižuje náklady na údržbu.
2.Časté zapínání a vypínání nemá negativní vliv na lampy.
3. S ventilem pro vyrovnávání tlaku.
4..Hliníkové pouzdro, přední sklo z tvrzeného skla.
| Teplota barev | 4000 K |
| Úhel vyzařování světla | 115 stupňů |
| Jmenovité napětí | 240 V/AC |
| Min./max. frekvence | 50/60 Hz |
| Typ lampy | VEDENÝ |
| Hloubka | 60 mm |
| Min. index podání barev (CRI) | 80 |
| Min. teplotní odolnost | -20 stupeň |
| Max. teplotní odolnost | 40 stupňů |
| Materiál | Hliník / sklo / plast |
| Třída ochrany IP | IP 65 |
| Min./max. jmenovité napětí | 220 / 240 V/AC |
Více detailů obrázku


aplikace

FAQ
1.Co dělá LED světlomet?
Světlomety se používají k zaplavení prostoru světlem, jak naznačuje jejich název. Je to nejlepší metoda pro přivedení velkého množství umělého světla do prostoru.
2.Co odlišuje LED osvětlení od záplavového osvětlení?
Bodový zdroj světla nazývaný LED světlomet může vrhat rovnoměrné světlo ve všech směrech. Jeho světelný rozsah lze libovolně upravovat.
3. Kdy bych měl použít světlomet?
Použijte reflektor k upoutání pozornosti na určité předměty, jako jsou nástěnné obrazy, architektonické detaily, krajinné prvky nebo exponáty. Použijte světlomet k osvětlení větších oblastí, jako jsou parkoviště, pódia, sklady, silnice a další místa, která potřebují rozsáhlé a stálé osvětlení.
Populární Tagy: led light industrial, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma









