Produkty
100W-300W UFO LED High Bay Light
* Ideální pro kůlny, továrny, chladírny, sklady a velké kryté prostory.
* Výjimečně účinný, produkuje 26 600 lumenů při 140 lw/W.
Odeslat dotaz
Představení produktu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů 100w-300w ufo led high bay light v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Funkce produktu
- Vynikající výkon osvětlení, dokonce i na 15 stop nebo vyšší, s jasem 150 LM/W.
- LED diody PHILIPS, úhel paprsku 60 stupňů, 90 stupňů a 120 stupňů.
- Mnoho možností napětí, včetně 100-277V, AC85-265V a 347V na vyžádání.
- úspora stovek nepotřebných výměn a až 75 % energie.
- Vysoké krytí IP65; k dispozici ve vlhkých podmínkách.
Specifikace:
| Watt | 100W 150W 200W 250W 300W |
| Světelná zásuvka | Kroužky a háčky volitelné |
| Napájení | Regular / Meanwell |
| Vstupní napětí | AC 85-265V |
| Výkonová frekvence | 50 / 60 Hz |
| Účiník | 0.95 |
| LED čip | LED čip PHILIPS |
| Účinnost systému | 150 LM / W (CCT=2700-6500 K) |
| Teplota barev | Teplá bílá / přírodní bílá / studená bílá (2700-6500K) |
| CRI | Ra80 |
| Úhel paprsku | 60 stupňů / 90 stupňů / 120 stupňů |
| Hodnocení IP | IP65 |
| Chladič | Silný hliníkový plášť |
| Bydlení | ADC12 tlakově litý-hliník |
Více detailů obrázku



Aplikace
Perfektní osvětlení pro sklad/dílnu/stodolu/garáž.

Populární Tagy: 100w-300w ufo led high bay light, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
100W-200W LED High Bay Light
Odeslat dotaz












