Produkty
150 Watt LED High Bay světla
MOQ 1 PCS, poskytněte svým projektům všechny druhy LED světel, jednorázovou službu
170lm / W Philip Led Chip & Mean Well se 7letou zárukou
OEM & ODM Druhy UFO Led High Bay Light speciálně pro vás
Představení produktu:

Funkce produktu:
Čistý hliník s dobrým odvodem tepla
Možnost úhlu 60°/90°/120°
IP65 vodotěsný, 7letá záruka
Antireflexní funkce
Struktura balení dosahuje výhod útlumu při slabém osvětlení, vysoké světelné účinnosti, úspory energie a ochrany životního prostředí;
Zajistěte životnost lamp;
Křišťálová čočka se používá pro distribuci světla, aby vyhovovala potřebám osvětlení při různých příležitostech;
Lampa využívá uzamykací zařízení úhlu, aby zajistila, že se dlouhodobý pracovní úhel nezmění ve vibračním prostředí;
Specifikace produktu:
| Model: | BW-HBLA-200W |
| Lumeny na watt: | 140lm/w |
| Příkon: | 200W |
| Napětí: | AC85-265V |
| Frekvence: | 50–60 Hz |
| Účiník: | >0,90 |
| Barevná teplota: | 2700 ~ 6500K |
| Led čip: | 315 ks Philips SMD3030 |
| Životnost: | >50 000 hodin |
| Jas: | 28000lm |
| CRI: | >80 |
| Vyzařovací úhel: | 60°/90°/120° |
| Teplota úložiště: | –30 ~ 55 °C |
| IP Hodnocení: | Krytí IP65 |
| Stmívatelné: | 0-10V nebo fázový řez | Da Li Volitelné |
| Bydlení: | Povrchová úprava/Hliníkové pouzdro odlévané tlakovým lihem |
| Montážní: | Držák na hák / oko (standardní), závěsný držák, povrchová montáž |
| Velikost produktu: | Ø400 * 180 mm |
| Váha netto: | 5,8 kg |
| Velikost balení: | 475 * 470 * 195 mm |
| Množství/karton: | 1ks/karton |
| Hrubá váha: | 6,8 KG |
| Záruka: | 5 let |
| Řidič: | Mean Well nebo volitelný ovladač CE |
Další podrobnosti:
Čína ufo led high bay světlo je perfektní náhradou za tradiční metal-halogenid světla, to může ušetřit více než 2 krát energie, a životnost je více než 3 krát než tradiční metal-halogenid světla.
BW Jako 8+ let Zkušenosti vedly sklad svítidla továrna
We OEM & ODM Druhy bydlení Venkovní LED světla speciálně pro vás od 50W do 1500W,
se 7letou zárukou za konkurenceschopnou cenu.



UFO LED High Bay Light Běžná aplikace:
Osvětlení skladu vedenéHO UFO je nejvhodnější pro komerční aplikace, včetně maloobchodních a velkých krabicových obchodů, autosalonů, tělocvičen, skladů a výroby. dílna, garáž, supermarket, obchod, tělocvična, nákupní centrum, mýtná stanice, výstavní haly, sportovní hala, stadion, hornictví, nádraží, restaurace, obchodní prostory a jakékoli jiné průmyslové nebo obchodní zařízení s vysokými stropy.

Populární Tagy: 150 W led high bay světla, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma









