Produkty
400W LED svítidla High Bay s úhlem paprsku 90 stupňů
Integrované AL pouzdro-odlévání zajišťuje rychlejší odvod tepla
Optické sklo propouští více než 90 % světla
Ovladač IP65 s ochranou proti zkratu/přepětí/přetečení/překročení-teploty/přepětí-
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů 400w LED svítidel s vysokým zorným polem s úhlem paprsku 90 stupňů v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Funkce produktu
* SMD 2835 LED čipy, 140lm/w.
* Teplota přechodu LED nižší než 85 stupňů.
* Vodotěsné provedení IP65, vhodné pro vlhká a mokrá místa.
Specifikace:
| LED napájení | 400W |
| Ovladač LED | Řidič Meanwell |
| LED čipy | SMD od Epistar |
| Tělové lampy | Hliník a sklo |
| Vstupní napětí | AC100V--305V |
| Frekvenční rozsah | 50Hz/60Hz |
| Účiník | >0.95 |
| Světelná účinnost | 140Lm/W |
| Světelný tok | >56 000 LM |
| Index podání barev | Ra>80 |
Více detailů obrázku







Aplikace

Q1. Mohu mít vzorovou objednávku pro LED světlo?
Odpověď: Ano, vítáme vzorové objednávky pro testování a kontrolu kvality. Smíšené vzorky jsou přijatelné.
Q2. A co dodací lhůta?
Odpověď: Mohli bychom vám poslat vzorek do 1-7 pracovních dnů, čas hromadné výroby potřebuje 1-2 týdny pro množství objednávky větší než
Q3. Máte nějaký limit MOQ pro objednávky LED světla?
Odpověď: Nízká MOQ, 1ks pro kontrolu vzorků je k dispozici
Q4. Jak postupovat při objednávce led světla?
Odpověď: Nejprve nám dejte vědět své požadavky nebo aplikaci. Za druhé, citujeme podle vašich potřeb nebo našich návrhů. Za třetí zákazník potvrdí vzorky a uloží zálohu na formální objednávku. Za čtvrté zajišťujeme výrobu.
Populární Tagy: 400w LED svítidla s vysokým baňkovým paprskem, úhel paprsku 90 stupňů, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma











