Produkty

High Bay Light S Bydlením
1. Světelný zdroj: LED SMD čipy tohoto výškového světla poskytují spolehlivé a efektivní osvětlení, které maximalizuje jas při nižší spotřebě energie.
2. Teplota barev: Světlo vytváří živé, dobře osvětlené okolí s barevnou teplotou 6000k–6500k. Vytváří jasné, brilantní denní světlo.

Funkce produktu
1. Světelný zdroj: LED SMD čipy tohoto výškového světla poskytují spolehlivé a efektivní osvětlení, které maximalizuje jas při nižší spotřebě energie.
2. Teplota barev: Světlo vytváří živé, dobře osvětlené okolí s barevnou teplotou 6000k–6500k. Vytváří jasné, brilantní denní světlo.
3. Úhel paprsku: Světlo nabízí široké pokrytí, rovnoměrně rozptyluje světlo v prostoru a snižuje stíny díky širokému 120-stupňovému úhlu paprsku reflektoru.
4.Materiál: Lampa má pevný hliníkový kryt, který odvádí teplo a je odolný pro dlouhodobé používání. Navíc je zahrnut akrylový kryt, který chrání vnitřní komponenty a zlepšuje rozptyl světla.
Specifikace:
| Moc | 150W 200w 250w 300w |
| Vstupní napětí | AC100-240V, 50-60Hz |
| Účiník | >0.9 |
| 1W LED světelná účinnost | 110-130lm/w |
| Světelná účinnost svítidla | 85-95lm/w |
| Index podání barev | Ra>80 |
| CCT | 2700 kB-7500K WW/NW/PW/CW |
| Pracovní teplota | -40 stupeň c~+55 stupeň c |
| LED čip | Bridgelux/Epistar |
Více detailů obrázku




Populární Tagy: vysoké bay světlo s bydlením, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma

