Produkty
Led průmyslové osvětlení High Bay
Úpadek při slabém osvětlení 3 roky<10%,lifetime>100 000 hodin.
OEM & ODM Druhy LED průmyslového osvětlení s vysokou šachtou speciálně pro vás
Profesionální inženýři dělají Dialux pro vaše projekty
One Stop Service pro vaše druhy projektů LED světel
10%,lifetime>
Představení produktu:

Funkce produktu:
Až více 80% úspora energie než u jiných průmyslových svítidel Led High Bay
Pouzdro z tlakově litého hliníku + Antireflexní kryt objektivu PC s dobrým odvodem tepla
IP65 vodotěsný, 5 let záruka
IP65 Vodotěsný a 72hodinový test stárnutí před dodáním, ujistěte se, že každé světlo 100% funguje dobře
Specifikace produktu:
| Model: | BW-GKC-200W |
| Lumeny na watt: | >130lm/w |
| Příkon: | 200W |
| Napětí: | AC85-265V |
| Frekvence: | 50–60 Hz |
| Účiník: | >0,90 |
| Barevná teplota: | 2700 ~ 6500K |
| Led čip: | 220 ks Philips SMD3030 |
| Životnost: | >50 000 hodin |
| Jas: | 26000lm |
| CRI: | >80 |
| Vyzařovací úhel: | 60° |
| Teplota úložiště: | –30 ~ 55 °C |
| IP Hodnocení: | Krytí IP65 |
| Stmívatelné: | 0-10V nebo fázový řez | Da Li Volitelné |
| Bydlení: | Povrchová úprava/Hliníkové pouzdro odlévané tlakovým lihem |
| Montážní: | Držák na hák / oko (standardní), závěsný držák |
| Velikost produktu: | Ø450 * 425 mm |
| Váha netto: | 6 KG |
| Velikost balení: | 56 * 56 * 45cm |
| Množství/karton: | 1ks/karton |
| Hrubá váha: | 6,3 KG |
| Záruka: | 5 let |
| Řidič: | Mean Well nebo volitelný ovladač CE |
Další podrobnosti:
Benwei jako více než 8 let zkušenosti Čína Industrial High Bay Lighting továrna
We OEM & ODM Druhy bydlení Venkovní LED světla speciálně pro vás od 50W do 1500W,
s 5-7 letou zárukou za konkurenceschopnou cenu.


LED průmyslové high bay světlo Běžná aplikace:
Průmyslové osvětlení vysokých šachet Led je nejvhodnější pro komerční aplikace, včetně maloobchodních a velkých krabicových obchodů, autosalonů, tělocvičen, skladů a výroby. dílna, garáž, supermarket, obchod, tělocvična, nákupní centrum, mýtná stanice, výstavní haly, sportovní hala, stadion, hornictví, nádraží, restaurace, obchodní prostory a jakékoli jiné průmyslové nebo obchodní zařízení s vysokými stropy.

Populární Tagy: led průmyslové high bay osvětlení, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma








