Produkty
Snímač pohybu UFO LED High Bay Light
* Ideální pro kůlny, továrny, chladírny, sklady a velké kryté prostory.
* Výjimečně účinný, produkuje 26 600 lumenů při 140 lw/W.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů světelného senzoru pohybu ufo led v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Funkce produktu
* Ideální pro kůlny, továrny, chladírny, sklady a velké kryté prostory.
* Výjimečně účinný, produkuje 26 600 lumenů při 140 lw/W.
* Ve srovnání s používáním rtuťových parních žárovek můžete ušetřit až 70 % nákladů na elektřinu.
Specifikace:
| Moc | 150W |
| Vstupní napětí | AC100-277V / 277-480V |
| PF | >0.95 |
| Efektivita řidiče | >90% |
| Světelný tok | 28 000 lm |
| Teplota barev | 4000K/5000K |
| CRI | Ra>70 |
| Volitelná funkce stmívání | 1-10V DC |
| Úhel osvětlení | 92 stupňů |
| Pokles jasu LED | <5%/6000 hrs |
| Pracovní život | 50 000 hodin |
| Pracovní teplota | -30 stupňů – +45 stupňů |
| Úroveň ochrany | Mokré umístění/IP65 |
Více detailů obrázku


Aplikace
Perfektní osvětlení pro sklad/dílnu/stodolu/garáž.

Populární Tagy: pohybový senzor ufo led high bay light, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma









