Produkty
UFO LED High Bay Light 150W
1. Tento výrobek vyrobený z hliníku je navržen s vynikajícím odvodem tepla na základě komínové konstrukce.
2. Vynikající vodotěsný a prachotěsný efekt, vysoce kvalitní skořepina prodlužuje životnost.
3. Dokonalá kombinace korálků lampy a černého skleněného pláště činí původní obyčejnou lampu okamžitě pokročilou.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů ufo led high bay light 150w v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
-
Představení produktu

- Vlastnosti:
1. Tento výrobek vyrobený z hliníku je navržen s vynikajícím odvodem tepla na základě komínové konstrukce.
2. Vynikající vodotěsný a prachotěsný efekt, vysoce kvalitní skořepina prodlužuje životnost.
3. Dokonalá kombinace korálků lampy a černého skleněného pláště činí původní obyčejnou lampu okamžitě pokročilou.
- Specifikace:
| Moc | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Vstupní napětí | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Světelný tok | 150lm/W |
| Záruka | 5 let |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| Materiál | Hliníková slitina |
-
Detailní obrázky:


- Používání:

- O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: ufo led high bay light 150w, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma











