Produkty
400W LED Flood Light
LED Type: CREE 5050 LEDsLED Efficacy: >170lm/W
Lamp Efficacy: >150lm/W
CCT Options: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 5700K, 6500K CRI: ≥80Ra LED Life: >125,000hod
LED reflektor o výkonu 400W

Vlastnosti produktu 400W LED záplavového světla:
LED Type: CREE 5050 LEDsLED Efficacy: >170lm/W
Lamp Efficacy: >150lm/W
CCT Options: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 5700K, 6500K CRI: ≥80Ra LED Life: >125,000hod
Beam Angle: 30°/60°/90°PF: >0.97 Power Supply Efficiency: >92 procent
THDi: Méně než nebo rovno 10 procentům
Přepěťová ochrana: 10KV
Ovládání: 0-10V Dimming, Fotobuňka, Dali Dimming, Intellectual Control volitelné
Materiál: hliník a PC optická čočka
Barva / Povrchová úprava: Černá / Světle šedá (Power Coating)
Stupeň ochrany: IP67
Třída IK: IK10
Záruka: 5 let
| LED reflektor o výkonu 400W | |
| Předmět číslo. | BW-ST |
| Napájení | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 800W 1000W jsou k dispozici |
| Světelný tok | 150lm/W |
| Zdroj světla | >SMD 3030 |
| Míra degradace světlem | 25000h Méně než nebo rovno 30 procentům |
| Ra | >70 |
| PF | Větší nebo rovno 0,95 |
| Řidič | BENWEI nebo MEANWELL |
| Úhel paprsku | 60 stupňů |
| Hodnocená životnost | Větší nebo rovno 50 000 h |
| CCT | 3000 000 - 6500K vše k dispozici |
| Pracovní teplota | -40 ~ plus 50 stupňů |
| Vstupní výkon | AC90-277V 50-60Hz |
| IP rychlost | IP66 |
| Značka | Benwei a přizpůsobené |
| Záruka | 3-5 let |
| Osvědčení | CE, ROHS, BIS, SAA, TUV, EMC, LVD |
| aplikace | parkoviště, billboardy, stadion, náměstí, zeleň atd |
| Platební podmínky | Od TT, Western Union, L/C atd |
| MOQ | 1ks |
Podrobné obrázky pro venkovní bodová světla LED:



Populární Tagy: 400 wattové LED záplavové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma










