Produkty
Světlo na fotbalové hřiště s vysokým stožárem
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů světla na fotbalové hřiště s vysokým stožárem v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Funkce:
1. Aby byla zajištěna nejvyšší možná úroveň viditelnosti na hřišti, světla na vysokých-fotbalových hřištích vytvářejí osvětlení, které je jasné a konzistentní.
2. Během nočních her jsou tato světla určena ke snížení množství oslnění, které hráči zažívají, a k ochraně jejich bezpečnosti.
3. Světla na fotbalové kurty s vysokým stožárem jsou vyrobena tak, aby vydržela mnoho let, protože jejich robustní konstrukce zaručuje jejich dlouhodobý-výkon a spolehlivost.
Specifikace:
| Moc | 300W/400W/500W/600W |
| Vstupní napětí | AC90-305V 5060Hz |
| Světelná účinnost | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K |
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Životnost | 50000 |
| Pracovní teplota | -30~50 stupňů |
| IP | IP65 |
| Led ovladač | Meanwell a jakékoli jiné značky akceptovány |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR nebo SMD 3030, Philips |
|
Stmívatelné |
1-10V/DALI Volitelně |
detailní obrázky:



Používání:



O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: vysoký stožár světlo na fotbalové hřiště, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma











