Produkty

Vysoce výkonné LED osvětlení stadionu
1,3 až 4krát jasnější světlo, než jaké vytváří standardní osvětlení
2. Nízkoteplotní funkce LED a štěrbiny chladiče pro odvod tepla jsou součástí krytu.
3. Vynikající životnost 50 000 hodin

Popis výrobku
Silný držák, pevnější instalace
Optická PC čočka, nežloutnoucí materiál
Silikonový vodotěsný těsnící pás. Materiál odolný proti UV záření, spolehlivý bez poruchy
Design světelného zdroje 3030 SMD, světelná účinnost 150lm/W
Hliníkový substrát s vysokou tepelnou vodivostí, rychlý odvod tepla, snížení rozpadu světla
Chladič z hliníkového tlakového odlitku
Konstrukce respirátoru s rozptylem tepla může zabránit problému selhání těsnění způsobeného tepelnou roztažností a kontrakcí
Externí vodotěsný zdroj je instalován na speciálním železném pouzdře, žádný kontakt s tělem lampy, termoelektrické oddělení, delší životnost
| Napájení | 80W/100W/150W/200W/400W/500W |
| Teplota barev (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 150lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra 95-98Ra |
| Voděodolný | IP65 IP66 IP67 |
| Podpora stmívače | Triakové stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram, Meanwell |
| Materiál | Hliník+PC kryt |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V AC nebo 100-140V AC |
| LED ovladač | Izolované a bez blikání |
Více informací


aplikace

Populární Tagy: vysoce výkonné led stadionové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma

