Produkty
LED stadionová světla IP66 s vynikajícím výkonem
1. Konstrukce LED modulu, 100W na modul a možnost přepínání mezi 100W a 1200W výkonu.
2. Má patent a pěkný vzhled a je velmi jasný a za 5 let ztrácí o 10 % méně světla.
Odeslat dotaz
Představení produktu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů led stadionových světel ip66 s vynikajícím výkonem v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.

Vlastnosti:
1. Konstrukce LED modulu s výkonem 100W na modul a přepínáním výkonu mezi 100W a 1200W.
2. Je docela jasný, má patent, vypadá dobře a po pěti letech ztrácí o 10 % méně světla.
3. Pro optimální odvod tepla používejte za studena litý hliník 1070, který má vysokou tepelnou vodivost.
2. Je docela jasný, má patent, vypadá dobře a po pěti letech ztrácí o 10 % méně světla.
3. Pro optimální odvod tepla používejte za studena litý hliník 1070, který má vysokou tepelnou vodivost.
| Model: | SD2-1200W |
| Lumeny na Watt: | 130lm/w |
| Příkon: | 1200w |
| Napětí: |
90-305 VAC, |
| Frekvence: | 50-60 Hz |
| Účiník: | >0.90 |
| Teplota barev: | 2700~6500K |
| THD: | 10 % Max |
| Životnost: | >50 000 hodin |
| Led čip | 1440 PCS Philips SMD3030 |
| CRI: | >70 |
| Úhel paprsku: | 60 stupňů /90 stupňů /75*145 |
| Teplota skladování: | -30 ~ 55 stupňů |
| IP hodnocení: | IP65 |
| Stmívatelné: | 0-10V nebo Phase Cut|Da Li volitelné |
Další podrobnosti







Aplikace

Populární Tagy: ip66 led stadionová světla s vynikajícím výkonem, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit











