Produkty
LED Flood Light 1000w IP66
Vysoce svítivý LED čip od Philips
Účinnost světelného výkonu svítidla: 150 lm/W
60 stupňů / 90 stupňů / 130 stupňů * 60 stupňů úhel paprsku
Mezi moduláry, nepovšimnuté kabely
Celkové harmonické zkreslení (THD): 10 procent
LED světlomety v moderním stylu; LED modulární osvětlení
Odeslat dotaz
Představení produktu
Popis výrobku



Vysoký výkon Lumen Fotbal Basketbal Sportovní stadiony 500W 1000W 1500W 2000W Led Flood Light
Se 2 až 10 moduly pro každý produkt, super jasný s vysokým vstupním napětím až 100-277AC a teplotou barev 2700 K-6500K.
Specifikace
| Specifikace | |
| CCT: | 4000K/5000K/6000K |
| Lumeny: | 150lm/W |
| CRI: | >80 |
| Napětí: | AC100-277V |
| Úhel paprsku: | 30 stupňů / 60 stupňů / 90 stupňů |
| IP rychlost: | 66 |
| Přepětí: | 6KV |
| Záruka: | 5 let |
| Řidič: | MEANWEILL |
Funkce
-
Vysoce svítivý LED čip od Philips
-
Účinnost světelného výkonu svítidla: 150 lm/W
-
60 stupňů / 90 stupňů / 130 stupňů * 60 stupňů úhel paprsku
-
mezi moduly, nepovšimnuté kabely
-
Celkové harmonické zkreslení (THD): 10 procent
-
LED světlomety v moderním stylu; LED modulární osvětlení
Podrobnosti:






ZOBRAZIT POUŽITÉ OBLASTI


Populární Tagy: led Flood light1000w ip66, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Dvojice:
300W LED venkovní záplavové světlo
Další:
LED osvětlení stadionu 300W
Odeslat dotaz









