Produkty
Led Flood Lights ekvivalent 1000W
IP65 vodotěsný
Inovativní design LED reflektor
Snadná údržba a oprava
Vysoká účinnost > 150 Im/W
Konkurenční cena založená na podobné kvalitě
Vysoce kvalitní LED čipy SMD3030 s vysokým jasem
Představení produktu

Popis výrobku
LED světlomety Ekvivalentní 1000W velká osvětlovací plocha činí světlo jasnější než jiná světla se stejnými watty.
Specifikace
| Typ produktu | LED světlomety ekvivalent 1000W |
| Vstupní napětí | AC 100-277V 50/60 Hz |
| Lumeny | 64,000LM |
| Světelná účinnost | 150lm/W |
| CRI | >80 RA |
| Faktor síly | >0.95 |
| Záruka | 5 let záruka |
| Certifikováno | CE ROHS |
Funkce
- IP65 vodotěsný
- Inovativní design LED reflektor
- Snadná údržba a oprava.
- Vysoká účinnost > 150 Im/W
-
Konkurenční cena založená na podobné kvalitě
-
Vysoce kvalitní LED čipy SMD3030 s vysokým jasem
Galerie produktů







Test:

aplikace

Balení a doprava
FedEx/DHL/UPS/TNT letecky pro vzorky
Po moři pro dávkové zboží, příjem v místním přístavu klientů
Dodací lhůta: 3-5 dnů pro vzorky; 5-15 dní pro dávkové zboží.

Proč nás vybrat ?
1. Máme více než 13 let zkušeností s LED osvětlením a jsme důvěryhodným dodavatelem;
2. Jsme továrna na výrobu led vnitřních lamp, nejlepší výrobní kapacita, nejlepší kontrola kvality, nejlepší služby;
3. Kontrolováno Inspekční institucí Bureau Veritas Certification;
4,100 procent kontroly kvality před odesláním;
5. CE/ROHS SAA schváleno, konkurenční cena.
Populární Tagy: led světlomety ekvivalent 1000w, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma










