Produkty
LED světlomety na dvorek
1. Úhel paprsku:10 25 60 stupňů.
,2. Chladiče z hliníkového tlakového odlitku jsou dobré pro odvod tepla.
,3. Je důležité nahradit konvenční osvětlení stadionu.
,4. Ekologické, energeticky úsporné, dlouhá a spolehlivá životnost 50,000 hodin.
,5. Žádné RF rušení, žádné IR/UV záření, žádné znečištění rtutí.
LED reflektory pro dvorek

Vlastnosti produktu LED světlometů pro dvorek:
1. Úhel paprsku:10 25 60 stupňů.
2. Chladiče z hliníkového tlakového lití jsou dobré pro odvod tepla.
3. Je důležité nahradit konvenční stadionové osvětlení.
4. Ekologické, energeticky úsporné, dlouhá a spolehlivá životnost 50,000 hodin.
5. Žádné RF rušení, žádné IR/UV záření, žádné znečištění rtutí.
6. Široká dostupnost barev ve stupních Kelvina(K),2700-6700K.
7. Zjednodušte vnější design, krásný vzhled.
8. Šetrné k životnímu prostředí, úspora energie (70 ~ 80 procent).
| LED reflektory pro dvorek | |
| Předmět číslo. | BW-ST |
| Napájení | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 800W 1000W jsou k dispozici |
| Světelný tok | 130lm/W |
| Zdroj světla | SMD 3030 |
| Míra degradace světlem | 25000h Méně než nebo rovno 30 procentům |
| Ra | >70 |
| PF | Větší nebo rovno 0,95 |
| Řidič | SHINYLAND nebo MEANWELL |
| Úhel paprsku | 60 stupňů |
| Hodnocená životnost | Větší nebo rovno 50 000 h |
| CCT | 3000 000 - 6500K vše k dispozici |
| Pracovní teplota | -40 ~ plus 50 stupňů |
| Vstupní výkon | AC90-277V 50-60Hz |
| IP rychlost | IP66 |
| Značka | Benwei a přizpůsobené |
| Záruka | 3-5 let |
| Osvědčení | CE, ROHS, BIS, SAA, TUV, EMC, LVD |
| aplikace | parkoviště, billboardy, stadion, náměstí, zeleň atd |
| Platební podmínky | Od TT, Western Union, L/C atd |
| MOQ | 1ks |
Podrobné obrázky pro 1000W LED zaostřovací světlo:

naše služby
1. Váš dotaz týkající se našich produktů nebo cen bude zodpovězen do 24 hodin.
2. Dobře vyškolený a zkušený personál, který odpovídá na všechny vaše dotazy v plynulé angličtině
3. produkt může být navržen a přizpůsoben podle vašeho požadavku
4. Za normálního provozu bude problém s produktem vyřešen společností Aglare během slíbené doby, opravy nebo výměny.
5. Ochrana vaší prodejní plochy, nápadů na design a všech vašich soukromých informací.
Lodní doprava
1. FedEx/DHL/UPS/TNT pro vzorky, Door-to-Door.
2. Letecky nebo po moři pro dávkové zboží, pro FCL; Příjem na letišti/přístavu.
3. Zákazníci, kteří specifikují zasilatele nebo smluvní způsoby dopravy.
4. Dodací lhůta: 3-7 dnů pro vzorky; 5-25 dní pro dávkové zboží.
aplikace
Světlomet do zábavního parku je široce používán v ruském kole, parku, zábavním parku, karnevalu, lunaparku, atrakcech atd.


Populární Tagy: led záplavová světla pro dvorek, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma











