Produkty
Bms 72v Lifepo4
★Interní BMS (elektronický čip) monitoruje baterii v reálném čase a varuje uživatele, pokud jsou zjištěny odchylky napětí nebo kapacity.
★LiFePO4 s poloviční až třetinovou hmotností olověné baterie je ideální volbou pro námořní, RV, golfové vozíky, motocykly a aplikace mimo síť.
★Bez jakýchkoli korozivních nebo škodlivých těžkých kovů jsou naše lithiové baterie lifepo4 šetrnější k životnímu prostředí než baterie SLA.
★LiFePO4 baterie mají nízkou rychlost vybíjení a dlouhou životnost, s průměrnou životností asi 5 až 10 let.
ŽIVOTNÍ CYKLY (ŽIVOTNOST BATERIE) Až 85 % kapacity pro 3 000 cyklů v doporučených podmínkách – 8 000krát (40 % dod)
bms 72v lifepo4

Vlastnosti lithium-iontové baterie Benwei LiFePO4:
bms 72v lifepo4
★Interní BMS (elektronický čip) monitoruje baterii v reálném čase a varuje uživatele, pokud jsou zjištěny odchylky napětí nebo kapacity.
★LiFePO4 s poloviční až třetinovou hmotností olověné baterie je ideální volbou pro námořní, RV, golfové vozíky, motocykly a aplikace mimo síť.
★Bez jakýchkoli korozivních nebo škodlivých těžkých kovů jsou naše lithiové baterie lifepo4 šetrnější k životnímu prostředí než baterie SLA.
★LiFePO4 baterie mají nízkou rychlost vybíjení a dlouhou životnost, s průměrnou životností asi 5 až 10 let.
ŽIVOTNÍ CYKLY (ŽIVOTNOST BATERIE) Až 85 % kapacity pro 3 000 cyklů v doporučených podmínkách – 8 000krát (40 % dod)
Informace o produktu:
| Jmenovité napětí | 72V |
| Nabíjecí napětí | 87.6v |
| Nominální kapacita | 100Ah |
| Typ baterie | 3,2V 100Ah článek baterie Lifepo4 |
| Konfigurace baterie | 24S1P |
| Standardní nabíjecí proud | 20A |
| Maximální nabíjecí proud | 50A |
| Trvalý vybíjecí proud | 100A |
| Maximální vybíjecí proud | 300A |
| Rozměr pouzdra | 395*360*295mm (flexibilní) |
| Čistá hmotnost | kolem 65 kg |
| Životní cyklus | alespoň 2000 krát 85 % dod |
| Ochrana BMS | přebití, přebití, nadproud, zkrat |
| Záruka | 3 rok |
| Vybíjecí vypínací napětí | 60V |
| Teplota nabíjení | 0°C~45°C |
| Teplota výtlaku | -2°C~55°C |
Výhoda:
1. Bezúdržbový. Modulární design pro snadnou instalaci a rozšíření kapacity.
2. Dlouhá životnost cyklu. 2000 cyklů 85 % DOD 5000 cyklů 65 % DOD 8000 cyklů 40 % DOD 3. Vestavěné inteligentní BMS s více ochrannými a komunikačními funkcemi.
4. Široký rozsah pracovních teplot a vysoká spolehlivost.
5. Více bateriových jednotek lze zapojit paralelně, což je vhodné pro aplikace s vysokou energií.
6. Kompatibilní s různými regulátory nabíjení a invertory.
7. Široce používané pro skladování solárních systémů mimo síť, zálohování telekomunikací, centrální datové centrum...atd.
bms 72v lifepo4 Další obrázky:






48v 100ah lifepo4

Balení&Doprava:
jedna baterie v jednom kartonu. můžeme vyrobit paletu pro loď po moři.
Dodací lhůta: Normálně dodání do 7-20 dnů, ale může se dohodnout předem, pokud objednávka potvrdí nebo zdraží rychleji podle množství nebo jiného důvodu. Platba:1. Přijímáme T / T, PAYPAL, Western Union, hotovost a tak dále.& Příkaz k zajištění obchodu
2. Platba: 30% před hromadnou výrobou; 70% zůstatek bude zaplacen před odesláním nebo po kopii
3. K dispozici jsou všechny FOB, EXW a CIF
4. Vzorky mohou přijímat Paypal
5. Pokud zadáte objednávku Trade Assurance na Alibaba, můžeme také přijmout kreditní kartu (VISA, Master Card), elektronickou kontrolu.
FAQ:
Otázka: A co dodací lhůta pro bms 72v lifepo4?
Odpověď: Obvykle máme't stabilní zásoby na skladě. pro vzorky je kolem 20 ~ 25 pracovních dnů, pro hromadnou výrobu je kolem 15 ~ 20 pracovních dnů.
Otázka: Jak potvrdit vysokou kvalitu produktu, který jste mi poslali?
A: Baterie MANLY' jsou všechny třídy A, bez ohledu na to, kolik množství si objednáte, každý produkt před dodáním otestujeme.
Otázka: Jaké certifikáty má MANLY?
A: Máme UL/CE/IEC/ROHS/UN38.3/MSDS...atd.
Otázka: Jsou k dispozici vzorky?
Odpověď: Je nám ctí nabídnout vám vzorky k testování.
Otázka: Můžete přijmout služby OEM a ODM?
Odpověď: Samozřejmě nás laskavě informujte formálně před naší výrobou a potvrďte svůj vlastní návrh nejprve na základě vzorku.
Populární Tagy: bms 72v lifepo4, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma











