Produkty
Baterie Lifepo4 72V 60ah
★Interní BMS (elektronický čip) monitoruje baterii v reálném čase a varuje uživatele, pokud jsou zjištěny odchylky napětí nebo kapacity.
★LiFePO4 s poloviční až třetinovou hmotností olověné baterie je ideální volbou pro námořní, RV, golfové vozíky, motocykly a aplikace mimo síť.
★Bez jakýchkoli korozivních nebo škodlivých těžkých kovů jsou naše lithiové baterie lifepo4 šetrnější k životnímu prostředí než baterie SLA.
★LiFePO4 baterie mají nízkou rychlost vybíjení a dlouhou životnost, s průměrnou životností asi 5 až 10 let.
baterie lifepo4 72V 60ah

Vlastnosti lithium-iontové baterie Benwei LiFePO4:
baterie lifepo4 72V 60ah
★Interní BMS (elektronický čip) monitoruje baterii v reálném čase a varuje uživatele, pokud jsou zjištěny odchylky napětí nebo kapacity.
★LiFePO4 s poloviční až třetinovou hmotností olověné baterie je ideální volbou pro námořní, RV, golfové vozíky, motocykly a aplikace mimo síť.
★Bez jakýchkoli korozivních nebo škodlivých těžkých kovů jsou naše lithiové baterie lifepo4 šetrnější k životnímu prostředí než baterie SLA.
★LiFePO4 baterie mají nízkou rychlost vybíjení a dlouhou životnost, s průměrnou životností asi 5 až 10 let.
Informace o produktu:
| Jméno výrobku | 72V 60ah lithiová LiFePO4 baterie |
| Jmenovité napětí | 72V |
| Nominální kapacita | 60 AH |
| Standardní nabíjecí proud | 20A |
| Trvalý nabíjecí proud | 60A nebo přizpůsobené |
| Maximální nabíjecí proud | 200Anebo přizpůsobené |
| Způsob organizace | 24S1P 3,2V 60AH LiFePO4 články baterie |
| Pracovní napětí | 60-87.6V |
| Vnitřní odpor (impedance) | ≤ 0,3 mΩ (při rychlosti 0,2 C, 2,0 V omezení) |
| Hmotnost | 60 kg |
| Dimenze | přizpůsobené |
| Provozní teplota | Nabíjení: 0 °C ~ 55 °C, Vybíjení: -22 °C ~ 55 °C |
| Skladovací teplota | Skladovací teplota -20°C ~ 60°C |
| životnost cyklu | více než 3000krát + |
bms 72v lifepo4 Další obrázky:






baterie lifepo4 72V 60ah

FAQ:
Otázka: Jak dlouho mohu dostávat objednávky na baterii lifepo4 72v 60ah?
Odpověď: Záleží na množství vaší objednávky, obvykle 15 ~ 20 pracovních dnů pro hromadnou výrobu
Otázka: Mohu získat bezplatný vzorek?
Odpověď: Obecně neposkytujeme' bezplatný vzorek, ale můžeme vrátit náklady na vzorek, když kupující založí hromadnou objednávku.
Otázka: Jste továrna nebo obchodní společnost?
A: Jsme výrobce, naše vlastní továrna s automatickým zařízením a značkou.
Otázka: Má vaše baterie skutečnou kapacitu?
Odpověď: Všechny naše bateriové články třídy A z našich vlastních výrobních linek, 100% nové a skutečné kapacity.
Otázka: Jak může Benwei zaručit kvalitu?
A: Vždy předvýrobní vzorek před hromadnou výrobou; Vždy úplná kontrola před odesláním.
Populární Tagy: lifepo4 baterie 72v 60ah, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma












