Produkty
Kulaté LED světlo pro montáž na strop
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů stropního kulatého led světla v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Vlastnosti produktu:
1. Elegantní a současný vzhled stropní kulaté LED lampy jistě dodá nádech sofistikovanosti do jakéhokoli prostoru, ve kterém je instalována.
2. Technologie LED, kterou toto svítidlo využívá, umožňuje poskytovat osvětlení, které je jak brilantní, tak rovnoměrné a zároveň snižuje množství peněz vynaložených na energii.
3. Stropní kulaté LED svítidlo je spolehlivou a módní možností osvětlení, které lze použít v jakékoli místnosti díky prodloužené životnosti a robustní konstrukci.
Specifikace:
| Moc | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra nebo 95-98Ra |
| Podpora stmívače | Triakové stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiál | Kryt hliník+PC |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| Kryt rámu | Bílý |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V NEBO 12V DC, 24V DC |
| Velikost výřezu | 68 mm až 280 mm |
| Vnější průměr | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detailní obrázky:





Používání:

Užijte si přizpůsobivost tohoto stropního kulatého LED svítidla, které je vynikající pro přidání nádechu rafinovanosti do vašeho domácího designu.
O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: stropní kulaté led světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma












