Produkty
Moderní bílé panelové světlo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů moderního bílého panelového světla v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
vlastnost produktu:
- Současné bílé panelové lampy mají design, který je elegantní a současný, který propůjčuje eleganci každé místnosti, ve které jsou instalovány.
- Díky svému čistému bílému povrchu propůjčuje každé místnosti nádech kultivovanosti a je tak vynikající volbou pro prostory, jako jsou domácnosti, kanceláře a komerční prostory.
- Současná bílá panelová svítidla se svým brilantním a rovnoměrným osvětlením dokážou vytvořit prostředí, které je teplé a příjemné v jakémkoli prostoru, ve kterém jsou instalovány.
Specifikace:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Hodnocení IP | IP44 |
| Vstupní napětí | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Světelná účinnost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moc | 18W/36W/40W/48W/50W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora stmívače | Triak stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| Materiál | Hliník + PMMA |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| Životnost | 50 000 hodin |
| Záruka | 5 let |
| Kryt rámu | Bílá a stříbrná |
| Certifikováno | TUV, CE, ROHS |
Detailní obrázky:





Používání:

Díky svému módnímu vzhledu je současná bílá panelová lampa vynikající volbou pro osvětlení vašeho domova nebo místa podnikání.
O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: moderní bílé panelové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma












