Produkty
Bílé stropní kruhové světlo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů bílého stropního kruhového světla v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Vlastnosti produktu:
- Bílé stropní kruhové svítidlo generuje jemné a uklidňující světlo, takže je ideální pro účely vytvoření atmosféry, která vede k relaxaci v jakémkoli prostředí.
- Toto svítidlo má vytříbený a moderní design, který propůjčuje atmosféru sofistikovanosti každé místnosti, ve které je instalováno.
- Bílá stropní kruhová lampa, která využívá technologii LED, která je účinná z hlediska spotřeby energie, také pomáhá minimalizovat náklady na energii a zároveň poskytuje jas, který-trvá dlouho.
Specifikace:
| Moc | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra nebo 95-98Ra |
| Podpora stmívače | Triak stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiál | Kryt hliník+PC |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| Kryt rámu | Bílý |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V NEBO 12V DC, 24V DC |
| Velikost výřezu | 68 mm až 280 mm |
| Vnější průměr | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detailní obrázky:





Používání:

O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: bílé stropní kruhové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma












