Produkty
LED světlo s kruhovou montáží
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů kruhového aurface mount led světla v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
Vlastnosti produktu:
1. Naše kruhová LED lampa pro povrchovou montáž je navržena tak, aby byla velmi tenká, což jí umožňuje dokonale splynout s jakýmkoli prostředím a zároveň poskytuje možnosti osvětlení, které jsou nenápadné a elegantní.
2. Protože je tato lampa LED vyrobena z vysoce-kvalitních materiálů, poskytuje-dlouhotrvající výkon a energetickou účinnost, což z ní činí spolehlivou a nákladově -efektivní alternativu pro vytváření světelného prostředí.
3. Kruhová LED lampa pro povrchovou montáž má široký úhel paprsku a měnitelné nastavení jasu, což vám umožňuje přizpůsobit osvětlení tak, aby vyhovovalo vašim požadavkům a poskytovalo ideální atmosféru.
Specifikace:
| Moc | 3W/5W/7W/9W/ |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra nebo 95-98Ra |
| Podpora stmívače | Triakové stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiál | Kryt hliník+PC |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| Kryt rámu | Bílý |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V NEBO 12V DC, 24V DC |
| Velikost výřezu | 68 mm až 280 mm |
| Vnější průměr | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detailní obrázky:





Používání:

O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: kruhové aurface mount led světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma












