Produkty
Minimalistické bílé LED panelové světlo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů minimalistického bílého LED panelového světla v Číně. Vítejte, abyste si zde koupili trvanlivé výrobky na prodej a získejte ceník z naší továrny. Všechny přizpůsobené produkty mají vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu.
vlastnost produktu:
- Díky použití technologie LED je tato lampa schopna poskytnout jasné a rovnoměrné osvětlení a zároveň snížit množství peněz vynaložených na energii.
- Technologie LED, kterou tato panelová lampa používá, umožňuje poskytovat jasné a jasné osvětlení a zároveň snížit množství peněz vynaložených na energii.
- Konfigurace tohoto svítidla, která je jak malá, tak{1}}nízkoprofilová, se snadno instaluje a propůjčuje sofistikovanému prostoru, do kterého je umístěno.
Specifikace:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Hodnocení IP | IP44 |
| Vstupní napětí | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Světelná účinnost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moc | 18W/36W/40W/48W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora stmívače | Triakové stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| Materiál | Hliník + PMMA |
| Úhel paprsku | 120 stupňů |
| Životnost | 50 000 hodin |
| Záruka | 5 let |
| Kryt rámu | Bílá a stříbrná |
| Certifikováno | TUV, CE, ROHS |
Detailní obrázky:





Používání:

Místnost, která je jasná a přívětivá, může být vytvořena pomocí naší minimalistické bílé panelové lampy LED, která poskytuje osvětlení, které je ekologické a{0}}šetrné a účinné.
O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: minimalistické bílé led panelové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levné, na prodej, skladem, vzorek zdarma
-
Fluorescenční trubice s ohybem do U 2 stopyZobrazit více> -
Led třípanelové zásuvkové garážové a stropní svítidloZobrazit více> -
Skytile LED ploché panelové světloZobrazit více> -
300×300 LED panelové osvětleníZobrazit více> -
RGB osvětlení panelu pro povrchovou montážZobrazit více> -
Kulaté Panelové Světlo S Izolovaným řidičemZobrazit více>












