Produkty
Kruhové stropní světlo
Odeslat dotaz
Představení produktu
Vlastnosti produktu:
1. Kruhové stropní svítidlo je navrženo tak, aby poskytovalo měkké a rovnoměrné osvětlení a vytvořilo teplou a přívětivou atmosféru v každé místnosti.
2. Svým moderním a elegantním designem dodává kruhové stropní svítidlo dotek elegance každému prostoru a osvětluje místnost stylově a sofistikovaně.
3. Kruhové stropní svítidlo, které se snadno instaluje a je energeticky-účinné, je praktickým a stylovým řešením osvětlení pro každou domácnost nebo kancelář.
Specifikace:
| Moc | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Teplota barev (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Světelný výkon lampy (lm/w) | 120lm/W |
| Index podání barev (Ra) | 80-83Ra nebo 95-98Ra |
| Podpora stmívače | Triakové stmívatelné nebo 0-10V stmívatelné |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiál | Hliník+PC kryt |
| Životnost (hodiny) | 50000 |
| Kryt rámu | Bílý |
| Vstupní napětí (V) | 85-265V NEBO 12V DC, 24V DC |
| Velikost výřezu | 68 mm až 280 mm |
| Vnější průměr | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detailní obrázky:





Používání:

Kruhový led panel je široce používán v obývacích pokojích, hotelových halách, konferenčních místnostech, nemocnicích, školách, kancelářích atd
O nás:


Balení a doručení:

Populární Tagy: kruhové stropní světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, koupit, cena, nejlepší, levně, na prodej, skladem, vzorek zdarma
Další:
Čtvercové ploché svítidlo
Odeslat dotaz












